CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Tüm mahalleyi kebapçıda ağırladı

tum-mahalleyi-kebapcida-agirladi

Yerel seçimlerde Afyonkarahisar'ın Ali Çetinkaya Mahalle Muhtarlığı'na seçilen Mustafa Er, halka teşekkür etmek amacıyla tüm mahalle sakinlerini il merkezinde bulunan kebapçıda ağırladı.
20 Nisan 2019 Cumartesi 20:00

31 Mart yerel seçimlerinde rakiplerine büyük fark atarak muhtarlığa seçilen Mustafa Er, mahalle sakinleriyle bir restoranda bir araya geldi. Azalarının ve mahalle sakinlerinin katılığı yemek programı dualarla başladı. Muhtarlık görevinde en büyük amacının mahallede birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu ifade eden Muhtar Er, sergilediği davranışın herkese örnek olmasını istedi.

“TÜM MUHTARLARA ÖRNEK OLSUN”

Mahallesinde birçok problemin yaşandığı için mahalle muhtarlığına aday olduğunu ifade eden Er, mahallenin kendisine gösterdiği teveccühle muhtar seçildiğini söyledi. Mahallesinde ilk hedefinin birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu kaydeden Er; “Bizim şuanda ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Biz mahalle olarak bunu gerçekleştirdik, inşallah bu birlik ve beraberliğin bozulmaması için var gücümüzle çalışacağız. Ben bu birlikteliğin tüm mahallelere örnek olmasını istiyorum” dedi.

“YOL SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”  

Mahallede bazı sokaklarda yol sorunlarının olduğunu kaydeden Er, yaşanan problemlerin çözülmesi için gerekli yerlere iletişime geçtiğini söyledi. En kısa zamanda mahalle sakinlerinin yaşadığı sorunları çözeceğinin bilgisini veren Er; “ Mahallemizin bana verdiği desteği boşa çıkarmayacağım. İnşallah tüm mahalle sakinlerimiz mutlu ve huzurlu olacak. Ben bunun için görev sürecim boyunca var gücümle çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu. >> Mevlüt Tınas 


Haber okunma sayısı: 353

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER