12 Aralık 2019 Perşembe

Ünlü Sunucu Tekce’ye bir ödül daha

unlu-sunucu-tekceye-bir-odul-daha

Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Ünlü Sunucu Şehriban Tekce, Haber Ajansı tarafından düzenlenen yılın sunucusu ödülüne layık görüldü.
19 Kasım 2019 Salı 21:49

Ünlü Sunucu Şehriban Tekce, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Sunucu Şehriban Tekçe’nin ilginç bir başarı hikayesi bulunuyor. 

“Bu bir tesadüf değil, küçük yaşlarda elindeki gazoz şişeleriyle sunum yapmaya çalışan şirin bir kızın öyküsü. Muhasebe okuyup profesyonel sunucu, seslendirmen ve radyocu olmak, özel radyoların yanısıra TRT İzmir Radyosunda dış yapımcı olarak programlara imza atmak,  birçok şiirlere adını yazdırmak, profesyonel organizasyonlarda yer alırken yerine göre Anadolu kültürünü en iyi şekilde aktarmaya çalışmak, bir gün yaylada, bir gün otellerin en özel gecelerinde onu görebilirsiniz.

Yapmış olduğu programlarda doğaçlama şiirleri, duygusu, ses tınısı ile farkındalığını her alanda hissettiren Tekce, birçok ödül aldı. Bu zamana kadar ama hep en iyisi olmak için çabaladı. Hatta İstanbul’da ses rengi fark edildi ve duygusuyla sesini birleştiren kadın sunucu ödülü ile farkındalığını yine gösterdi. 4 kez yılın en iyi bayan sunucu ödülüne layık görülen Şehriban Tekce başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.
  Haber okunma sayısı: 72

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR