23 Kasım 2019 Cumartesi

Uyum Mahalle Buluşmaları Afyon’da yapılacak

uyum-mahalle-bulusmalari-afyonda-yapilacak

“Uyum Mahalle Buluşmalarının” 21.’si 14 Ekim 2019 Pazartesi günü Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek.
14 Ekim 2019 Pazartesi 20:50

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) iş birliği ile düzenlenen “Uyum Mahalle Buluşmalarının” 21.’si 14 Ekim 2019 Pazartesi günü Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek.

Yerel halk ve yabancıların bir araya geldiği buluşmaya; Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökçe Ok, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanı Dr. Aydın Keskin Kadıoğlu, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Emir Hüseyin Bengisoy, Afyonkarahisar İl Göç İdaresi Müdürü Hakan Ergün çok sayıda bürokrat, yerel halk ve yabancı misafirin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Açılış konuşmalarının ardından Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Göç Uzmanı Mustafa Salihpaşaoğlu’nun bilgilendirme sunumu yapacağı etkinlikte; kanaat önderi Türkmen iş adamı Ahmet Hussen bir konuşma yapacak.

İşletmeci Nizar Bitar ve iş insanı Yahya Kousa’nın başarı hikâyelerine de yer verilecek programda ayrıca halk oyunu gösterisi ve Mahalle filmi gösterimi ile Doğru Bilinen Yanlışlar video gösterimi gerçekleştirilecek. Haber okunma sayısı: 55

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR