Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Vatandaşların memnuniyeti her şeyin üzerinde

vatandaslarin-memnuniyeti-her-seyin-uzerinde

Vatandaşlara en iyi hizmetin verilmesi ve tüm köylerin en modern sistemlerle donatılması adına devletin tüm imkânlarını seferber ettiğine değinen Vali Gökmen Çiçek: “Vatandaşlarımızın memnuniyeti her şeyin üzerindedir” dedi.
02 Temmuz 2020 Perşembe 20:52

Vali Gökmen Çiçek, Bayat KHGB Başkanlığınca yapılan Derbent Köyü İçme Suyu Pompası ve Güneş Enerji Sisteminde incelemelerde bulundu. Vali Çiçek, daha verimli ve kullanışlı olacak şekilde yapılan proje hakkında bilgiler aldı.

İlçe ziyaretlerine aralıksız devam eden Vali Gökmen Çiçek, bu kapsamda Bayat ilçesi Derbent Köyü’nde Köylere Hizmet Götürme Birliği eliyle yapılan İçme Suyu Pompası ve Güneş Enerji Sisteminde inceleme ve denetlemelerde bulundu.

VATANDAŞ MEMNUNİYETİ HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR

Proje hakkında bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, mevcut olarak kullanılan sistemleri daha verimli ve daha kullanışlı hale getiren ve aynı zamanda mobil kumanda ile yönetilebilen sistemde emeği olan herkese teşekkür etti.Vatandaşlara en iyi hizmetin verilmesi ve tüm köylerin en modern sistemlerle donatılması adına devletin tüm imkânlarını seferber ettiğine değinen Vali Gökmen Çiçek: “Vatandaşlarımızın memnuniyeti her şeyin üzerindedir” dedi.

SİSTEM MAKSİMUM VERİM VE TASARRUF SAĞLIYOR

Derbent Köyü İçme Suyu Pompası ve Güneş Enerjili Sisteminde hali hazırda yapılan sistemlerdeki şebeke ya da güneş pompa gücüne göre çalışma sistemi her iki enerji kaynağını da aynı anda kullanarak maksimum verim elde etmek sistemi üzerine kuruldu. Sistem aynı zamanda tam otomasyonlu olup, depodaki su miktarını ölçerek kuyunun çalışmasını güneşlenme saatine göre alıp, maksimum verim ve tasarruf sağlıyor. Sistemde son teknoloji olan 400 watt monokristal yapılı paneller kullanılarak panel verimliliği en üst seviyede tutulmuş,  ileriye dönük olarak sistemin on-grid yani sisteme enerji satışı yapılabilmesine olanak sağlandı. 
Haber okunma sayısı: 1736

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR