Triovista, İstek

04 Temmuz 2020 Cumartesi

Veysel Eroğlu Afyon’a geliyor

veysel-eroglu-afyona-geliyor

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, yarın Afyonkarahisar’a gelerek bazı ziyaretlerde bulunacak.
04 Haziran 2020 Perşembe 20:56

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Eroğlu, normalleşme adımlarının atılmaya başlanması ile birlikte memleketi Afyonkarahisar’a gelerek bazı temaslarda bulunacak.

Eroğlu, ilk olarak Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Hüseyin Sezen ile görüşecek. Görüşmenin ardından koronavirüs salgını süreci ve gündemdeki konularla ilgili basın açıklaması yapacak olan Eroğlu, Türkiye’nin gelecek dönemde nasıl bir yol izleyeceğine dair bilgiler verecek.

Eroğlu daha sonra Afyonkarahisar Valiliği’ni ziyaret edecek. Vali Mustafa Tutulmaz ile görüşecek, eski bakan Eroğlu, Afyonkarahisar’da yapılan koronavirüs mücadelesi ve normalleşme adımlarını değerlendirecek.

Eroğlu, Cuma namazını ise geçtiğimiz günlerde tamamlanarak ibadete açılan Paşa Cami’de kılacak. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret edecek olan Eroğlu, Afyonkarahisar’daki son temasını Sivil Toplum Kuruluşlarıyla yapacak. Afyonkarahisar Belediye Meclis Salonunda STK temsilcileri ile toplantı yapacak olan Eroğlu, ziyaretlerini sonlandıracak.PROF. DR. VEYSEL EROĞLU AFYONKARAHİSAR PROGRAMI

5 Haziran 2020-Cuma

08.45-11.00 Ankara-Afyonkarahisar (Karayolu)

11.00   AK Parti İl Başkanlığını Ziyaret ve Basın Açıklaması

12.30   Afyonkarahisar Valiliğini Ziyaret

13.00   Cuma Namazı- Paşa Cami

14.00   AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının faaliyeti olarak Kızılay Kan Bağışı Merkezini Ziyaret (Yer: Zafer Meydanı)

14.15   Afyonkarahisar Belediyesini Ziyaret

14.45   Vefa Destek Grubu Çalışanları ve STK Temsilcileri ile Yemekli Toplantı

 (Yer: Belediye Yemek Salonu)                    Haber okunma sayısı: 397

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR