istek okulları

05 Haziran 2020 Cuma

“Virüs hızla yayılıyor, dışarı çıkmayın”

virus-hizla-yayiliyor-disari-cikmayin

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Dışarı çıkmayarak yoğun bakımın tavanı yerine evlerinizde televizyon seyretmeyi tercih edin. Virüs hızlı yayılıyor, dışarı çıkmayın”
27 Mart 2020 Cuma 21:50

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ziyaret turuna çıktı. Vali Mustafa Tutulmaz, Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz ve Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret eden Sezen ve Yurdunuseven halka “Virüs çok hızlı yayılıyor. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın” çağrısı yaptılar.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Vali Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Ali Temiz ve Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz’ı ziyaret etti. Koronavirüs dolayısıyla yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Sezen ve Yurdunuseven halkın tedbiri elden bırakmaması yönünde çağrıda bulundu.

“VİRÜS ÇOK HIZLI YAYILIYOR, İŞİ OLMAYAN EVİNDE DURSUN”

Yurdunuseven konuşmasında, “İlimizde koronavirüs konusunda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi almak amacıyla öncelikle Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik. Onların 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız üzerinde yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi aldık. Şimdi de Sağlık Müdürümüzü ziyaret ettik. Koronavirüsün son durumu ile ilgili bilgi almak için ziyaret ediyoruz. Öncelikle ben Afyonkarahisar’da çalışan sağlık memuru ve emniyet çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Çok ciddi manada güzel bir çalışma yapıyorlar. İşi olmayan herkesin dışarı çıkmaması, evinde kalmasını özellikle istirham ediyoruz. Çünkü koronavirüs çok hızlı yayılan bir virüs türü. Bir kişini iki üç gün içerisinde yaklaşık 2-3 bin kişiye yaydığı bir virüs türü. Bu nedenle işi olmayan herkesin evinde durmasını rica ediyoruz. Bir de özellikle özveri ile çalışan sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Mesai mefhumu gözetmeden ailelerini bırakıp böyle bir dönemde çaba sarf ediyorlar. Ben de başta Sağlık İl Müdürümüz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. İnşallah bunu da yeneceğiz” ifadelerini kullandı.EVLERİNİZDE TELEVİZYON SEYRETMEYİ TERCİH EDİN

Başkan Sezen de konuşmasında, “Kıymetli milletvekilimiz ile birlikte şehrimizdeki gelişmeler ile ilgili Emniyet Müdürümüz Sayın Ali Temiz ve Sağlık Müdürümüz Serhat Korkmaz beyi ziyaret ettik. Biz de öz veriyle fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza, jandarma teşkilatımıza ve emniyet mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Allah onlara da sağlık sıhhat versin inşallah. Ben vatandaşlarımızdan özellikle yaş ayrımı olmaksızın kesinlikle evlerinde kalmaları dışarı çıkmamalarını rica ediyorum. Hassas bir süreçten geçiyoruz. Yoğun bakım ünitesinde tavan seyretmektense evlerimize oturum ailemizle birlikte vakit geçirim televizyon seyretmeyi tercih edin” dedi.

VALİ TUTULMAZ’DAN BİLGİ ALDILAR

Başkan Sezen ve milletvekiliYurdunuseven Sağlık Müdürü Korkmaz ve Emniyet Müdürü Temiz’i ziyaretlerinin ardından da Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ederek şehirdeki son durum hakkında bilgi aldılar. 

     Balıkesir masajBursa masajSamsun masajBursa masajHaber okunma sayısı: 326

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

igm-toplantilari-basladi

İGM toplantıları başladı

05 Haziran 2020 Cuma 20:42
veysel-eroglu-afyona-geliyor

Veysel Eroğlu Afyon’a geliyor

04 Haziran 2020 Perşembe 20:56
unlu-tv-yapimcisi-afyona-geldi-

Ünlü TV yapımcısı Afyon’a geldi

04 Haziran 2020 Perşembe 20:45

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR