Döner Ateşi üst

19 Nisan 2019 Cuma

Yardım aşkı, üşütmüyor

yardim-aski-usutmuyor

Kimse Yok Mu Derneği; kışın yavaş yavaş kendini hissettirdiği günlerde, mağdur vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bir nebze olsun karşılamak için çalışmalarını tamamlayarak yardımları dağıtmaya başladı.
29 Ekim 2014 Çarşamba 22:46

 Vücutları üşüten soğuğun, gönüllülerin yüreklerinde yaktığı ateşle ihtiyaç sahiplerini ısıtmaya başladığı derneğin adıdır Kimse Yok Mu Derneği… Üşüyen ellere, yüreklere, bedenlere, evlere… Gelin bir el de siz verin ki bu kış sıcacık ve kardeşlik içinde geçsin. ‘’ Veren el, alan elden daha hayırlıdır. ‘’ 

Kimse Yok Mu Derneği; kışın yavaş yavaş kendini hissettirdiği günlerde, mağdur vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bir nebze olsun karşılamak için çalışmalarını tamamlayarak yardımları dağıtmaya başladı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda hızını kesmeden, yapılan haksız eleştirilere rağmen yolundan ve amacından şaşmayan Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şubesi Müdürü Mustafa Çobanoğlu yaptığı açıklamada; ‘’derneğimize kayıtlı bulunan en çok ihtiyaç sahibi olan 350 ailemizin kışlık gıda yardımlarını, kışlık ayakkabı, bot , mont ve diğer giyim ihtiyaçlarını, depomuzda mevcut bulunan ve yardım severlerimizin bağışladıkları ev eşyası, yatak, koltuk ve çekyat ihtiyaçlarını dağıtmaya başladıklarını mağdur vatandaşlarımızın derneğimize uğrayarak çocuklarının ve kendilerinin ihtiyaçlarını alabilecekler.’’ diyerek;  ‘’Ayrıca mağdur vatandaşlarımızın diğer kışlık ihtiyaçları da kendileriyle görüşülerek karşılama ve bulma yoluna gidilecektir.’’ Şeklinde konuştu.

Çobanoğlu;’’ Her yıl kimsesizlerin kimsesi olan derneğimiz yardımlarına ilimizde ve ilçelerimizde bundan böylede bütün hızıyla devam edecektir.’’ dedi. 

Hayırsever vatandaşların derneğe her türlü bağış ve yardım yapılabileceğini ifade eden Çobanoğlu; yine onlarla birlikte yaptığı bu yardımları Afyonlu ihtiyaç sahiplerine, onlarla beraber dağıtmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Haberin etiketleri:

Kimse Yok Mu Derneği…


Haber okunma sayısı: 1292

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kaybolan-hayvanlar-drone-ile-bulundu

Kaybolan hayvanlar drone ile bulundu

18 Nisan 2019 Perşembe 22:16
mete-yarar-kitap-fuarinda-

Mete Yarar Kitap Fuarında

18 Nisan 2019 Perşembe 21:24
idrak-krizi-icindeyiz-

İdrak krizi içindeyiz

18 Nisan 2019 Perşembe 21:02
kitap-fuarinda-sefer-dede-ile-yolculuk

Kitap Fuarında Sefer Dede ile Yolculuk

18 Nisan 2019 Perşembe 20:41
eskisehir-gida-fuari-kapilarini-acti

Eskişehir Gıda Fuarı kapılarını açtı

18 Nisan 2019 Perşembe 20:23
koy-okullarina-kutuphane-kurulacak

Köy okullarına kütüphane kurulacak

18 Nisan 2019 Perşembe 19:32

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR