Trıovista Konakları

23 Şubat 2018 Cuma

Yıkılmaz bir kale, yıkılmaz bir set

yikilmaz-bir-kale-yikilmaz-bir-set

Erbakan Vakfı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı PTT önünde stant açarak, gönüllü üyelikler yapmaya başladı.
09 Ağustos 2017 Çarşamba 22:48

Bugün ilk kez stant açarak gönüllü üyelik yapan Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı oldukça ilgi gördü. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan İl Başkanı Cemal Karkı, “Milli görüş hareketinin merkezi olan, Erbakan Vakfı, Ankara Balgat merkezli olmak üzere, Milletimizin, İslam âleminin ve tüm insanlığın kurtuluşu için, çalışmalar yapmak üzere, ilmi çalışma ve tebliğ vakfı olarak kurulmuştur” dedi.

HAYRI YAYGINLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞACAK

Erbakan Vakfının, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünyanın kurulması, güçlüyü üstün tutan değil, hakkı üstün tutan bir dünyanın oluşması için var gücüyle çalışmalarına devam edeceğini kaydeden Karkı, “Yine Erbakan Vakfı, Siyonizmin karşısında, Erbakan Hocamız gibi, yıkılmaz bir kale, yıkılmaz bir set olmaya devam edecektir. Ülkemizde ve tüm dünyada, hayrı yaygınlaştırmak için çalışacaktır. Islah için sömürünün ve haksızlığın ortadan kaldırılması için, hak ve adalete dayalı, hakkın üstün tutulduğu adil bir dünyanın kurulması için çalışmalarına devam edecektir” diye konuştu.

TEŞKİLATLARI HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILANDIRDIKCemal Karkı şunları kaydetti: “Bu Bağlamda Türkiye Genelinde ille de yüzde 95 ilçelerde yüzde 60, yurt dışında ise birçok ülkede, teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan vakfımız, eksik teşkilatlarını hızlı bir şekilde tamamlarken; diğer bir yandan da Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin talimatıyla tüm ülke sathında üye çalışmalarına hız vermiştir. Yılsonuna kadar hedef 1 milyon üye kampanyamıza destek vermek için Bugünde ilimizin en işlek caddesi olan merkez PTT önünde 1 hafta boyunca, üye standımızı açmış bulunmaktayız.

HERKESİ DAVET EDİYORUZ

Vakfımızın üye standına tüm Afyonlu hemşerilerimizi, dışarıdan okumaya gelen öğrencilerimizi gezmeye gelen misafirlerimizi üye olmaya davet ediyoruz. Bu bağlamda tekrar tüm halkımızı saygıyla ve sevgiyle selamlıyoruz.” Haber okunma sayısı: 339

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

necmettin-erbakan-yad-edilecek

Necmettin Erbakan yad edilecek

22 Şubat 2018 Perşembe 21:41
afyonlu-gazi-22-yildir-aci-cekiyordu

Afyonlu gazi 22 yıldır acı çekiyordu

22 Şubat 2018 Perşembe 21:33
kultur-ve-dayanisma-derneginden-ziyaret

Kültür ve Dayanışma Derneğinden ziyaret

22 Şubat 2018 Perşembe 21:28
gazeteci-ismail-sagunun-aci-gunu

Gazeteci İsmail Sagun’un acı günü

22 Şubat 2018 Perşembe 21:17
eski-belediye-baskani-vefat-etti

Eski Belediye Başkanı vefat etti

22 Şubat 2018 Perşembe 17:30

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR