istek okulları

24 Şubat 2020 Pazartesi

YÜNTAŞ, 21 İşçi alacak, süre daraldı!

yuntas-21-isci-alacak-sure-daraldi

Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi olan YÜNTAŞ, İŞKUR aracılığı ile daimi personel alacağını duyurdu.
19 Ocak 2020 Pazar 20:41

Yayınlanan ilanda, “İlgilenen adayların en geç 23 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR şubelerinden ya da İŞKUR online sayfasından başvurmaları gerekmekte” denildi.

YÜNTAŞ, İŞKUR üzerinden daimi istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 18 Ocak yani dün yayımlanan ilanın son başvuru tarihi 23 Ocak 2020. İlan ile ilgilenen adayların en geç 23 Ocak tarihine kadar İŞKUR online web sayfası üzerinden ya da bulunan en yakın İŞKUR şubelerinden başvuruda bulunabileceği öğrenildi.

MÜLAKAT YAPILACAK

İlanda belirlenen başvuru süreci dışında başvuruda bulunan adayların, başvuruları geçersiz sayılacak. Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanda farklı meslek gruplarından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunan adaylara, mülakat için kurum tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecek.

HANGİ MESLEKLER VAR?İlanda 8 farklı meslek grubundan toplam 21 personel alımı yapacağını belirtti.  Açıklamada hangi mesleklerin arandığı şu ifadelerle duyuruldu: 1 gıda mühendisi,1 gıda teknikeri, 1 satın alma sorunlusu,1 aşçı başı, 8 aşçı yardımcısı, 2 şoför, 3 garson, 4 bulaşıkçı toplamda 21 personelin kurum bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek. 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

https://media.iskur.gov.tr/35364/afyonkarahisar-yuntas-tic-a-s-pers-alimi-23-01-2020.pdf Haber okunma sayısı: 393

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR