istek okulları

17 Şubat 2020 Pazartesi

Zafer Havalimanından İstanbul’a uçak seferleri başladı

zafer-havalimanindan-istanbula-ucak-seferleri-basladi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün girişimiyle Zafer Havalimanında İstanbul Havalimanı arası 1 saat 15 dakikaya indi.
10 Aralık 2019 Salı 16:19

Bilindiği gibi Türk Hava Yolları İstasyon Şefi Erhan Bulut, Zafer Havalimanı İşletme Şefi Ali Ersan Altundal ile Hüdai Termal Sağlık Turizmi Geliştirme ve Tanıtım Derneği Başkanı Ahmet Yavuz Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etmişti.

Ziyarette Zafer Havalimanının kapasitesinin arttırılması, Sandıklı ile Zafer Havalimanı arasında yapılabilecek ortak çalışmalar, kaplıca bölgesine gelen misafirlerin bu bölgeye hızlı ulaşmaları için yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunulmuştu.

Türk Hava Yolları bu gelişmelerin ışığında Zafer Havalimanından her gün İstanbul Havalimanına direk uçuşların saatini güncelledi.

Bu kapsamda Türk Hava Yolları uçağı Zafer Havalimanından her gün saat 13.05’de harekete edecek olup 14.15’de İstanbul Havalimanına inmesi planlandı. İstanbul’dan Zafer Havalimanına ise her gün 10.55’den havalanacak olup 12.10’da Zafer Havalimanına gelmesi planlanıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bu gelişmelerin ışığında Zafer Havalimanında İstanbul Havalimanı arası 1 saat 15 dakikaya inmiş olup, bölgemiz için bulunmaz bir fırsat olmuştur. Ben emeği geçen Türk Hava Yolları ile Zafer Havalimanı İşletme yetkililerine teşekkür ediyor, emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına saygı ve selamlarımızı gönderiyorum” dedi.

  Haber okunma sayısı: 112

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR