KOLAYLI YENİ

17 Aralık 2018 Pazartesi

Alman doktordan AKÜ hastanesine övgü

alman-doktordan-aku-hastanesine-ovgu

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ve Almanya Frankfurt Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Korkusuz’dan AKÜ Hastanesine övgü.
12 Mart 2018 Pazartesi 19:54

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ve Almanya Frankfurt Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüdayi Korkusuz, Afyon Kocatepe Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Hastanesini ile Radyoterapi ve Nükleer Tıp Merkezini ziyaret ettiler.

Burada AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ve AKÜ Tıp Fakültesi Dekan V. ve AKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekemi Prof. Dr. Adem Aslan ve başhekim yardımcılarından bilgiler alan heyet hastanede tedavi gören vatandaşlarla da bir süre sohbet ettiler.

Prof. Dr. Korkusuz ziyaretle ilgili olarak onkoloji ve hematoloji alanında AKÜ’nün Avrupa Birliği standartlarında hizmet veren bir birimi sahip olduğunu belirterek, memleketi Afyonkarahisar’da bu kalite ve teknolojide hizmet veren bir hastanenin olmasının gurur verici olduğunu belirtti. Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ise AKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesinin başta fizik tedavi ve rehabilitasyon ile onkoloji ve hematoloji alanlarında ülke genelinde tanıtılmasının önemli olduğunu kaydederek hastanenin hizmete girmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ise AKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesinin fizik tedavi ve rehabilitasyonun ardından onkoloji ve hematoloji alanında dünya standartlarında hizmet veren bir sağlık kuruluşu olduğunu belirterek “Bu hususu Frankfurt Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüdai Korkusuz’un zikretmesi de bizlere ziyadesi ile memnun etti. Verdiğimiz sağlık hizmetlerinde gün geçtikçe daha iyi noktalara ulaşmak adına tüm personelimiz ile çaba gösteriyoruz” dedi.

Ziyarette heyet Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi ile Radyoterapi ve Nükleer Tıp Merkezinde teşhis ve tedavi kapsamında verilen hizmetlere ilişkin hastane hekimlerinden bilgiler aldılar. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 Haber okunma sayısı: 277

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

saglik-muduru-korkmaz-suhutu-denetledi

Sağlık Müdürü Korkmaz, Şuhut’u denetledi

13 Aralık 2018 Perşembe 18:31
afyonda-cocuk-izlem-merkezi-

Afyon’da Çocuk İzlem Merkezi

11 Aralık 2018 Salı 21:50
empati-yaparak-izlememiz-gerekiyor

Empati yaparak izlememiz gerekiyor

10 Aralık 2018 Pazartesi 20:07
hastane-afet-planlari-hap-egitimi

Hastane Afet Planları (HAP) Eğitimi

07 Aralık 2018 Cuma 17:20
miniklere-temizlik-ve-112-egitimi

Miniklere temizlik ve 112 eğitimi

07 Aralık 2018 Cuma 16:58

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR