Kolaylı üst

22 Ocak 2018 Pazartesi

Doğa logo yanı

Devlet Hastanesi eski binası Halk Sağlığı Müdürlüğü oluyor

devlet-hastanesi-eski-binasi-halk-sagligi-mudurlugu-oluyor

Tadilatı tamamlanan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi eski binası, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici tarafından ziyaret denetlendi.
21 Temmuz 2017 Cuma 18:03

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından tadilatı yapılarak hizmet binası olarak kullanılacak olan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi eski binası, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici tarafından ziyaret edildi.

Ziyarete ev sahipliği yapan Halk Sağlığı Müdürü Uzman Dr. Lütfi Akgün tadilatın geçmişi ve gidişatı hakkında bilgilendirme yaptı. Yeni açılan birimlerden olan Afyonkarahisar Bağımlılıkla Mücadele Merkezi, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Merkezi, KADTEM, Halk Sağlığı Laboratuvarı ve Müdürlüğün diğer şube ve birimleri ziyaret edilerek, yeni açılan birimlerin çalışmaları hakkında bilgi alındı.

Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici Yeşilay ile işbirliği içinde hizmet veren AKBAM’ın ziyaretçi defterine duygularını yazıp, ardından Yeşilay üyeliği için gerekli formları doldurarak Yeşilay üyesi oldu. Özellikle gençleri tehdit eden her türlü bağımlılık ile mücadele etmek ve kişileri sosyal hayata kazandırmak amacı ile çalışan AKBAM Projesi Dr. Yemenici tarafından da güzel bir uygulama olarak değerlendirildi.

Ziyarette Yemenici ve Akgün’e her iki kurumun Müdür yardımcıları ve şube müdürleri eşlik etti.
 Haber okunma sayısı: 517

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER