Triovista, İstek

13 Ağustos 2020 Perşembe

Double Hilton yeniden hizmete başladı

double--hilton-yeniden-hizmete-basladi

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı.
22 Temmuz 2020 Çarşamba 21:59

Double  Hilton yeniden hizmete başladı

 Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı.

 Onay programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve misafirlerin güvenle otellerine gelebileceklerini söyledi. Pandemi nedeniyle turizm sektörünün etkilendiğini kaydeden Önay, “Normalleşme süreciyle beraber gerekli tedbirleri alarak yeniden misafirlerimize hizmet vermeye başladık. Otelimiz güvenli turizm sertifikası aldı. Bu nedenle misafirlerimiz güvenle otelimize gelebirler” şeklinde konuştu.

“Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz”İlimize böylesi önemli bir yatırımı kazandıran Altınpınar ailesinin öngörüsü ve vizyonunun çok önemli olduğunu belirten Önay, “Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz. Larissa isimli restoranımızda Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri misafirlerimizi bekliyor. Balo salonlarımızda düğün ve özel gün organizasyonları başarıyla yapılmaktadır. Misafirlerimizi her türlü etkinlikte Hilton farkı ve kalitesiyle insanlarımızı ağırlamak istiyoruz. Otelimize termal özelliği eklenecek. Gerekli çalışmalar devam ediyor” diye değerlendirmede bulundu.

“Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz”

“Biz bu şehirde hizmetimizle öne çıkmak istiyoruz” diyen Onay,  “Tabiî ki diğer otellerimiz ve otelci arkadaşlarımız da iyi hizmetler veriyorlar. Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz. Öncelikle bunu misafirlerimizin konaklama konforu olarak ifade edebiliriz. Otelimizin tüm odaları son teknolojik teçhizatla donatıldı. Misafirlerimizin odaya girdikleri an itibariyle varlık sensörü diye adlandırdığımız otelimizin teknolojik bir yapısı sayesinde hiçbir düğmeye basmadan aydınlatması açılıp devamında klima çalışıyor. Misafir odadan ayrılıncaya kadar hizmet aynı şekilde devam ediyor” diye konuştu.Haber okunma sayısı: 604

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

112nin-basina-mehmet-pala-gecti

112’nin başına Mehmet Pala geçti

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:22
anne-sutu-egitimleri-start-aldi

Anne Sütü eğitimleri start aldı

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:11
berber-ve-kuaforler-denetleniyor

Berber ve kuaförler denetleniyor

03 Ağustos 2020 Pazartesi 20:59
-afsude-bir-ilk-daha

AFSÜ’de bir ilk daha

28 Temmuz 2020 Salı 21:29
-kapilarimizi-tekrar-actik

“Kapılarımızı tekrar açtık”

23 Temmuz 2020 Perşembe 19:00