istek okulları

28 Şubat 2020 Cuma

Fedakârlık ve özverinin adıdır hemşireler

fedakrlik-ve-ozverinin-adidir-hemsireler

Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, “Fedakârlık, özveri, insan sevgisi ve karşılıksız hizmet bugün de yine hemşirelerimiz ile tüm canlılığı ile yaşamakta, devam etmektedir” dedi.
10 Mayıs 2019 Cuma 18:21

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, Hemşireler Haftası nedeniyle yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“Özveriyle ve sevgiyle mesai yapan hemşirelerimizin bu çalışmalarının naçiz bir takdiri olarak her yıl 12 Mayıs'ta başlayan hafta "Hemşireler Haftası" ve bu haftanın başlangıcı olan 12 Mayıs da "Hemşireler Günü" adıyla kutlanmaktadır.

İdealist bir ruha sahip olan hemşirelerimiz, sadece hastanelerimizde değil, yurdumuzun en ücra yerlerindeki sağlık kurum ve kuruluşlarında da tüm zorluklara rağmen halkımızla iç içe kalarak onların dertlerine deva bulma gayretindedirler.

Florence Nightingale'den Gevher Nesibe'ye kadar gördüğümüz fedakarlık, özveri, insan sevgisi ve karşılıksız hizmet bugün de yine hemşirelerimiz ile tüm canlılığı ile yaşamakta, devam etmektedir.

Verdikleri emekler ve gösterdikleri şefkat sebebiyle bir kez daha kendilerine teşekkür ediyor, bu vesileyle hemşirelerimizle beraber sağlık hizmetinde beraber emek ve gayret verdiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. 

Tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Haftası ve 12 Mayıs Hemşireler Günü kutlu olsun.” Haber okunma sayısı: 155

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER