istek okulları

29 Mart 2020 Pazar

Fertillife muazzam bir yatırım

fertillife-muazzam-bir-yatirim-

Geçtiğimiz hafta sonu ilimizde bir dizi ziyaretler yapan AK Parti Milletvekili Veysel Eroğlu’nun son durağı Fertillife Sağlık Grupları oldu.
14 Mart 2020 Cumartesi 17:57

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’le birlikte sağlık kurumunu ziyaret eden ve uzunca bir zamanını ayıran Eroğlu’nu Fertillife Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç karşıladı.

BAKAN EROĞLU; “DÜNYA BİZDEN ÖRNEK ALIYOR”

Kurum doktorlarınında hazır bulunduğu ziyarette hastanenin iç yapısını ve çalışma şeklini bir slayt eşliğinde sunan yönetim, Veysel Eroğlu tarafından takdirle karşılanırken, ziyareti takip eden basın mensupları da son zamanlarda yaşanan Korona Virüsü ile ilgili merak edilenleri Eroğlu’na sorarak bilgiler aldılar. Sağlık Bakanlığı’nın bu konuda çok profesyonel bir yol izlediğini ve olağanüstü bir başarı elde edildiğini söyleyen Veysel Eroğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının takdire şayan işler yaptığına dikkat çekti.

TIP BAYRAMINI KUTLADI, HASTALARA MORAL VERDİ

Hastane içi ziyarette hasta yakınlarıyla da ilgilenen Veysel Eroğlu ve beraberindeki heyet, selamlaşmaları sözel ve beden diliyle yaparken, kurum içi hijyen ve genel sağlık sistemleri işleyişinden de oldukça memnun kaldılar. Fertillife Sağlık Gurupları Başkanı Op. Dr Fatih Öğüç ise, ziyarete gelen heyete hastane katları ve birimlerini tek tek gezdirirken yapılan işlemleri ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Hasta odalarında kalan hastalara karanfil dağıtmayı da ihmal etmeyen Veysel Eroğlu, her birine acil şifalar dilerken Tıp Bayramı nedeniyle kurum doktorlarının bayramlarını  kutladı. Sunulan ikramlarla birlikte ilimizdeki kısa sürede yapılması planlanan Sağlık Üssü Projesinin de müjdesini verdi. 


Haber okunma sayısı: 589

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER