istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Genital estetikte uygulanan işlemler yüz güldürücü

genital-estetikte-uygulanan-islemler-yuz-guldurucu

Gün FM’de yayınlanan programa kliniğini açan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Nadire Tuncer konuk olarak katıldı. Tuncer kliniğinin Ordu Bulvarı’nda olduğunu ve 23 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da açılışının yapılacağını kaydetti.
18 Kasım 2019 Pazartesi 16:56

 Genital bölgenin vagen, büyük dudaklar, küçük dudaklar, kızlık zarı ve dudakların üst kısmı-tepe bölgesinden oluştuğunu kaydeden Tuncer, “Genital bölgeyi oluşturan bu bölümlerde yaşanan deformiteler, estetik açıdan kötü bir görünüme yol açmakla kalmaz; kadında güvensizlik, cinsellikte yetersizlik, tatmin olamama ya da utanma gibi sorunlara da neden olur. Ne var ki günümüzde kadınların önemli bir kısmı estetik kaygılarının farkında olmasına rağmen bunları rahatlıkla dile getirememekte, kendini rahatça ifade edemediği için yalnız başına çözüm aramakta ve ciddi anlamda stres yaşamaktadır” diye konuştu.

“Genital estetikler sonrası kadınlar kendilerini daha iyi hissediyor”

“Genital estetikte uygulanan işlemler kolay ve yüz güldürücüdür” diyen Tuncer, “Hastaların işlem sonrası kısa sürede iş ve sosyal hayatına dönmesi de kadınların konuyla yaklaşımını ve konuşulmasını tabu olmaktan çıkarmış durumdadır. Hasta-doktor arasındaki güvene dayalı olması iletişim sayesinde işlemler sonrası alınan yüz güldürücü sonuçlar da memnuniyet vericidir. İlerlemiş ve hızlı tıbbi teknikler sayesinde artık hastalar kolaylıkla istediği sonuca ulaşabilmektedir. Genital estetik kadınların yaşamını önemli ölçüde değiştirmektedir. Genital estetikler sonrası kadınlar kendilerini daha iyi hissediyor ve özgüveni artıyor. Spor kıyafetleri, tayt, mayo ya da bikini giydiği zaman daha estetik bir görünüme kavuşuyor. Cinsel ilişkide ağrı yaşamıyor, zorluk çekmiyor ve aldığı zevk daha fazla oluyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Tuncer kliniğinin Ordu Bulvarı’nda olduğunu ve 23 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da açılışının yapılacağını kaydederek açılışa herkesi davet etti.Haber okunma sayısı: 174

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER