Trıovista Konakları

23 Şubat 2018 Cuma

Gezer:“Bilinçli tercih yapılmalı”

gezerbilincli-tercih-yapilmali


02 Ağustos 2017 Çarşamba 13:40

 Üstek Kolejleri Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Gezer Üstek Okulları’nda kayıtların yoğun olarak devam ettiğini belirterek eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Hızlı ve yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz”

Sözlerine tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederek başlayan Üstek Kolejleri Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer, “Çalışmalara başladığımız günden bu yana bizleri bağrına basan tüm Afyonkarahisarlılara çok teşekkür ediyorum. Hızlı ve yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Kayıtlarımız devam ediyor. Sağlık Lisemizin yanı sıra Anadolu ve Fen Liselerimizi de açtık. Bu yenilik ilimizde katma değer olarak kabul edildi. Bu bakış açısı bizleri çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“Bilinçli tercih yapılmalı”

TEOG neticesinde kazanılan okulların yakın bir zamanda açıklanacağını söyleyen Gezer, “Lise tercihi çok önemli. Çünkü lise eğitimiyle birlikte çocuklarımız geleceklerini inşa ediyorlar. 4 yıllık bir lise eğitime başlamadan önce öğrencilerimiz başlayacakları okulun kendilerini nereye götüreceğini düşünmeli. Sonrasında üniversiteyi hesap etmeli. Çünkü deneme yanılma ile gidilmez. 4 yıl sonrası iyi hesap edilmeli. Bilinçli tercih yapılmalı. Bu konuda tüm öğrenci ve velilerimizi uyarıyorum” diye değerlendirmede bulundu.“Bizler öğrencilerimizi mezun edip bırakmıyoruz”

Tüm velilere seslenen Üstek Kolejleri Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer, “Çocukları aldığımız sıralamanın üzerine çekmek amacımızdır. Bizler alanında uzman idareci ve hocalarımızla hazırız. Artık Afyonkarahisar’a hizmet etmek için Üstek Kolejleri var. Bizler öğrencilerimizi mezun edip bırakmıyoruz. Sonrasında da iş bulma aşamalarında, üniversite eğitimlerinde yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Dinleyicilerin de sorularıyla katıldıkları yayın yaklaşık bir saat sürdü.Haber okunma sayısı: 187

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

hareket-et-diyabetten-uzaklas

“Hareket et, diyabetten uzaklaş”

20 Şubat 2018 Salı 13:35
devlet-hastanesinden-anlamli-proje

Devlet Hastanesinden Anlamlı Proje

15 Şubat 2018 Perşembe 19:12
acil-serviste-yeni-bir-uygulama-daha

Acil Serviste yeni bir uygulama daha

14 Şubat 2018 Çarşamba 18:34
mehmetcige-umkeden-destek

Mehmetçiğe UMKE’den destek

14 Şubat 2018 Çarşamba 18:30