istek okulları

23 Şubat 2020 Pazar

Sağlık yatırımları incelendi

saglik-yatirimlari-incelendi

Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, il merkezi ve ilçelerdeki ziyaret ve incelemelerini sürdürüyor.
11 Temmuz 2019 Perşembe 21:35

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, Sinanpaşa ilçesine yaptığı ziyarette yapımı devam eden Devlet Hastanesi inşaatını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

İnşaatın hızlı gittiğini belirten Sağlık Müdürü Korkmaz, kaba inşaatın bu sene içinde biteceğini, kalan işlerin de en kısa sürede tamamlanıp hastanenin bir an önce hizmete açılmasını sağlayacaklarını söyledi.

İnşaat incelemesi sonrası Sinanpaşa Toplum Sağlığı Merkezine de giden Sağlık Müdürü Korkmaz, burada da hekim ve sağlık personeli ile istişarede bulunarak sağlık hizmetlerinin gidişatı hakkında bilgi aldı.

Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Korkmaz il merkezinde de Afyonkarahisar Devlet Hastanesinin Acil Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Ameliyathanesi, Yenidoğan Yoğun Bakım ve Beyin Cerrahisi Bölümlerini gezerek buradaki sağlık personeli ile görüştü.

Acil Servisin her zamanki gibi yoğun olduğunu, bu yoğunluğa rağmen sistemli ve düzenli şekilde hizmet verdiğini belirten Sağlık Müdürü Korkmaz, doğumhanenin de aynı şekilde yoğun olduğunu, sadece bu bir günde toplam 24 doğum yapıldığını söyleyerek buradaki bütün personele özverili çalışmaları sebebiyle bizzat teşekkür etti.

İl merkezindeki son ziyaret noktası ise Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oldu. Burada da çalışmaları yerinde gören Sağlık Müdürü Korkmaz, idarecilerden bilgi alarak sağlık personeli ile istişare etti. 
Haber okunma sayısı: 166

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR