CACTUS

21 Mayıs 2019 Salı

Sandıklı’ya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

sandikliya-fizik-tedavi-rehabilitasyon-merkezi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ün girişimleri sonucu ilçeye kazandırılan projelere bir yenisi daha ekleniyor.
01 Aralık 2018 Cumartesi 18:27

Hüdai Kaplıcalarına kurulacak olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından desteklenen "Engelsiz Yaşam ve Konaklamalı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi"nin projesi onaylandı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl şunları söyledi: "Sandıklı ilçemiz artık kabuğunu kırmış, yapılan projelerle vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltme noktasında güçlenmeye ve adını duyurmaya başlamıştır. Her yapılan yatırım, her yapılan proje Sandıklı ilçemizin güçlenmesine vesile olmaktadır. İnşallah proje üretmeye, çalışmaya, çabalamaya devam ederek ilçemizi hak ettiği konuma getireceğiz.

Hüdai Kaplıcalarımıza yapılacak olan ve yaklaşık 5132 m2 lik bir alanda hizmet verecek olan "Engelsiz Yaşam ve Konaklamalı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi" bölgemizin sayılı tesislerinden birisi olacak. Hüdai kaplıcalarımızdaki termal suyun faydalarını gelen misafirlerimiz tarafından bir kere daha anlaşılacağı proje, konaklamalı olması sebebiyle Türkiye'nin dört bir yanından vatandaşlarımıza hizmet vererek ekonomin canlanmasına da katkı sağlayacak.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne denk gelmesine de ayrıca sevindiğimiz bu projenin hayata geçirilmesinde emekleri büyük olan Bakanlığımıza teşekkürlerimi sunuyor, Sandıklı ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum." Haber okunma sayısı: 217

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER