CACTUS YENİ

22 Eylül 2019 Pazar

Yeni emzirme odası açıldı

yeni-emzirme-odasi-acildi

Sağlık Bakanlığı ile UNICEF işbirliği ile “Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Destekleyici Kuruluşlar Programı” kapsamında İlimizde anne sütünü desteklemek ve anneleri emzirmeye teşvik etmek için farklı kurum ve kuruluşlar ile alış veriş merkezi v.b gibi yerlere açılan emzirme odalarına bir yenisi daha eklendi.
04 Temmuz 2019 Perşembe 17:32

Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Bebek Bakım ve Emzirme Odası, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Samet Fidan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz Fırat, ÇEKÜV Şube Müdürlüğünden Dr. Fatma Dilan Özdemir, Hemşire Ebru Uzar’ın katılımları ile annelerin kullanımına açıldı.

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz tarafından Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü adına İl Müdürü Samet Fidan'a Teşekkür Belgesi ve Bebek Dostu Destekleyici Kurum plaketi ve unvanı verildi.

Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürü Samet Fidan; bütün kurum ve kuruluşlarda olması gereken bebek bakım ve emzirme odasının hem vatandaş hem de kurum personeli için ihtiyaç olduğunu ve bu eksikliğin giderilmesi nedeniyle memnun olduğunu dile getirerek İl Sağlık Müdürlüğü adına Müdür Korkmaz’a teşekkür etti.

  Haber okunma sayısı: 119

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

saglik-hizmetleri-degerlendirildi

Sağlık hizmetleri değerlendirildi

19 Eylül 2019 Perşembe 18:56
intihari-onlemek-caba-gerektirir

İntiharı önlemek çaba gerektirir

18 Eylül 2019 Çarşamba 20:22
saglik-muduru-korkmaz-denetledi

Sağlık Müdürü Korkmaz, denetledi

16 Eylül 2019 Pazartesi 20:25
cocuklarda-kis-hastaliklari-

Çocuklarda kış hastalıkları

13 Eylül 2019 Cuma 22:08

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR