CACTUS

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Yeni emzirme odası açıldı

yeni-emzirme-odasi-acildi

Sağlık Bakanlığı ile UNICEF işbirliği ile “Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Destekleyici Kuruluşlar Programı” kapsamında İlimizde anne sütünü desteklemek ve anneleri emzirmeye teşvik etmek için farklı kurum ve kuruluşlar ile alış veriş merkezi v.b gibi yerlere açılan emzirme odalarına bir yenisi daha eklendi.
04 Temmuz 2019 Perşembe 17:32

Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Bebek Bakım ve Emzirme Odası, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Samet Fidan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz Fırat, ÇEKÜV Şube Müdürlüğünden Dr. Fatma Dilan Özdemir, Hemşire Ebru Uzar’ın katılımları ile annelerin kullanımına açıldı.

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz tarafından Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü adına İl Müdürü Samet Fidan'a Teşekkür Belgesi ve Bebek Dostu Destekleyici Kurum plaketi ve unvanı verildi.

Afyonkarahisar Sosyal Güvenlik İl Müdürü Samet Fidan; bütün kurum ve kuruluşlarda olması gereken bebek bakım ve emzirme odasının hem vatandaş hem de kurum personeli için ihtiyaç olduğunu ve bu eksikliğin giderilmesi nedeniyle memnun olduğunu dile getirerek İl Sağlık Müdürlüğü adına Müdür Korkmaz’a teşekkür etti.

  Haber okunma sayısı: 85

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mudur-korkmaz-denetledi

Müdür Korkmaz denetledi

12 Temmuz 2019 Cuma 15:53
saglik-yatirimlari-incelendi

Sağlık yatırımları incelendi

11 Temmuz 2019 Perşembe 21:35
saglik-muduru-korkmaz-denetledi-

Sağlık Müdürü Korkmaz, denetledi

10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:36
sicak-havalarda-bol-su-tavsiyesi

Sıcak havalarda bol su tavsiyesi

09 Temmuz 2019 Salı 21:34
aile-sagligi-merkezlerine-ziyaret

Aile Sağlığı Merkezlerine ziyaret

04 Temmuz 2019 Perşembe 18:42