istek okulları

10 Nisan 2020 Cuma

“Geçerken Uğradım vizyona giriyor”

gecerken-ugradim-vizyona-giriyor

Afyonkarahisar’ı anlatan “Geçerken Uğradım” filmi 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona giriyor. Filmin tüm geliri Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.
26 Şubat 2020 Çarşamba 15:47

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, tüm sinemalarda vizyona girecek olan film hakkında şunları söyledi:

GİŞE GELİRİ VAKFA BAĞIŞLANACAK

Afyonkarahisar’da, Afyonkarahisar'a uğrayan bir ailenin hikâyesinin anlatıldığı “Geçerken Uğradım” isimli bir komedi film çekilmiştir. Filmin yapımcı firmaya gelecek tüm gişe gelirleri Afyon Eğitim Vakfına bağışlanmıştır. Filmin yapımcı firmaya gelecek tüm gişe gelirleri Afyon Eğitim Vakfına bağışlanmıştır. Türkiye’de ilk kez gişe gelirinin tamamının bir eğitim vakfına bağışlanan bir film olacaktır.

AFYON HALKI SEYRETMELİFilmin öncelikle Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin seyretmesi çok önemlidir. Film ne kadar çok kişi tarafından seyredilirse hem Afyonkarahisar’ımızın tanıtımı o kadar fazla olacak hem de her bilet alımı öğrencilerimizin eğitimine daha çok katkı sağlayacaktır.

FİLM KAMUOYUNA TANITILACAK

Filmin tanıtımı için 28 Şubat 2020 cuma günü saat 10:00’da ATSO hizmet binasında Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulunun katılımıyla bir basın toplantısı yapılacaktır. Katılımınız bizi mutlu edecektir. 


Haber okunma sayısı: 75

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER