istek okulları

30 Mayıs 2020 Cumartesi

Haldun Dormen Afyon’da Kapalı Gişe

haldun-dormen-afyonda-kapali-gise

Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları “Küllerin Arasından” tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor.
04 Nisan 2019 Perşembe 19:50

Haldun Dormen’in yazdığı ve oynadığı “Küllerin Arasından” tiyatro oyunu Afyonkarahisar Renkli İmgeler Saati Uygulama Sahnesi Derneği (Risus Sanat)’ın organizasyonu ile 7 Nisan'da Afyonkarahisar seyircisiyle buluşacak.

YOĞUN TALEP ÜZERİNE 2. SEANS

7 Nisan Pazar günü saat 19:00’da sahnelenecek olan oyuna Afyonkarahisar seyircisi büyük ilgi gösterdi. Tanıtıma çıkılamadan daha ikinci gün bilet kalmadı.

Turnenin Afyonkarahisar organizasyonunu yapan Risus Sanat’ın Genel Sanat Yönetmeni Seyhun Sertan’dan edinilen bilgiye göre biletleri ilk iki günde tükenen oyun için Afyonkarahisar halkının yoğun talebi üzerine aynı gün 19:00 seansına ek olarak 15:30 seansı eklendi.

BİLETLER YOK SATTIOyun günü gelmeden ek olarak açılan seansın biletlerinin de tükendiğini bildiren Seyhun Sertan; “Başta Haldun Dormen olmak üzere Defne Yalnız, Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer gibi çok değerli usta oyuncuların yer aldığı Küllerin Arasından oyununu Afyonkarahisar seyircisiyle buluşturmuş olmaktan ve seyircinin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduk. Hesapta ikinci seans yoktu. İkinci gün bilet kalmayınca görüşmeler yapıldı ve bir gösterim daha planlandı. Şu anda ikinci gösterim için de biletler tükenmiş durumda. Risus Sanat olarak Türk tiyatrosunun değerli isimlerini ve kaliteli oyunları Afyonkarahisar seyircisiyle buluşturmak için çaba sarf etmeye devam edeceğiz” dedi.

KÜLLERİN ARASINDA SEYİRCİYİ DEKORUN ARKASINA DAVET EDİYOR

“Küllerin Arasından” oyunu, izleyicileri dekorun arkasına davet ediyor. Kimi yaralarını bir türlü saramayan, kimi umudunu koruyan bir grup insanın kader ortaklığını ve seyircinin hep merak ettiği sahne arkasının bazen neşeli, bazen hüzünlü, bazen de gergin olaylarını anlatıyor.

Dekoru, kostümleri, müzikleri ve başarılı oyuncu kadrosuyla sahne arkasının tüm heyecanını yaşayarak izleyeceğiniz bu oyun sizlere tam bir tiyatro keyfi sunacak.

Yazan: Haldun Dormen

Yöneten: Kerem Atabeyoğlu

Oynayanlar: Haldun Dormen, Defne Yalnız, Almıla Uluer, Kerem Atabeyoğlu, Emre Taşkıran, Onur Birgi, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Muazzez Serap Naldemir, Hamit Mutlu

Dekor: Başak Özdoğan

Kostüm: Güler Yiğit

Müzikler: Orhan Enes Kuzu

Işık Tasarım: Emir Uğurçağ

Prodüksiyon: Arena Oyuncuları

Türkiye Organizatörü: Tuncer Örs – tuncerors.com

Afyon Organizatörü: Risus Sanat – Seyhun Sertan

Tarih: 7 Nisan Pazar, Saat: 15:30 - 19:00

Yer: Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat MerkeziHaber okunma sayısı: 447

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER