CACTUS YENİ

15 Ekim 2019 Salı

Adama, Vakıf’a, kişilere değil, tüm İstanbullulara hizmet edilecek

adama-vakifa-kisilere-degil-tum-istanbullulara-hizmet-edilecek

CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bu pazar günü gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde 16 milyon İstanbullunun hakkı, hukuku için çalıştıklarını ve son güne kadar çalışmaya devam edeceklerini söyledi. İstanbullu vatandaşlara sandığa gidin çağrısında bulunan Milletvekili Köksal, "Kapalı kapılar ardında kurulan kumpasa, İstanbullu vatandaşlarımızın iradesini yok sayanlara en güzel cevabı yine İstanbul halkı verecek" dedi.
21 Haziran 2019 Cuma 20:22

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimleri için çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'u karış karış gezerek çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayan Milletvekili Köksal, İstanbul'da ikamet eden Afyonkarahisar'lı vatandaşlarla ve Afyonkarahisarlı Sivil Toplum Örgütleri ile de bir araya geliyor.

İSTANBULLULARIN HAKKI İÇİN HERKES SANDIĞA GİDECEK, OYUNA SAHİP ÇIKACAK

CHP Genel Merkezi tarafından Zeytinburnu'ndan sonra Gaziosmanpaşa'da Koordinatör Sorumlu Milletvekili olarak görevlendirilen Milletvekili Köksal, bu pazar günü gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimlerinde 16 milyon İstanbullunun hakkı, hukuku için çalıştıklarının önemle altını çizerek, "Sıcak-soğuk yağmur-çamur demeden bir oy için mücadelemiz devam ediyor. 16 milyon İstanbullunun hakkı teslim edilinceye dek yorulmak pes etmek yok. 'İstanbul’a Mart'ta Baharı getirdik.' 'Haziranda Yazı Getireceğiz.' Vatandaşlarımızdan son günlerde açıklanan ya da açıklanacak hiçbir anketi ciddiye almamalarını rica ediyoruz. Bu seçim öyle yüzde 5-7-10 fark ile değil bir tek oyla kazanılacak. Sonuna kadar çalışmalı, sonuna kadar korumalı, mazbata yeniden alınmadan asla gevşememeliyiz. Bu pazar gününe kadar demokrasi seferberliği var, herkes görev alacak. Sonra da İstanbul için hizmet seferberliği başlayacak. 16 milyon İstanbullunun hakkı, hukuku için herkes sandığa gidecek ve oyuna sahip çıkacak." dedi.

ADAMA, VAKIF’A, KİŞİLERE DEĞİL, TÜM İSTANBULLULARA HİZMET EDİLECEK

İstanbul'da bulunan Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği'nde Afyonkarahisar'lı hemşehrileri ile bir araya gelen Köksal, "Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için çalışıyoruz. Kul hakkını 3-5 kişiye yedirmemek için çalışıyoruz. 'Her Şey Çok Güzel Olacak İstanbul.' Bu kentin insanları 'İllet-Zillet' diye ayrıştırılmadan barış ve huzur içinde yaşayacak. Tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını bir avuç insana peşkeş çektirmemek için gecemizi gündüzümüze katarak son güne kadar çalışmaya devam edeceğiz. Durmayacağız, durduramayacaklar. 'Mart'ın Sonu Bahar Oldu Haziran'da Yaz Gelecek.' Her yerde herkesten 'Ekrem Başkana Oy' isteyeceğiz. 16 milyon İstanbullu için, çocukların geleceği için, İstanbul'da israf bitecek. Adama, vakıf’a, kişilere değil, tüm İstanbullulara hizmet edilecek." diye konuştu.SANDIĞA GİDİN ÇAĞRISI...

İstanbullu vatandaşlara sandığa gidin çağrısında bulanan Köksal, "Oy kullanacak tüm vatandaşlarımızdan sandığa giderken ellerini vicdanlarına koymalarını rica ediyorum. Seçimlerde haksızlık yapıldı mı? Yapıldı. Vatandaşlarımızın 31 Mart'ta kullandıkları oylar sayılmadı. Şimdi vatandaşlarımız bu pazar günü sandığa giderek haksızlığa uğrayan Ekrem İmamoğlu'na hakkını teslim edecekler. Kapalı kapılar ardında kurulan kumpasa İstanbullu vatandaşlarımızın iradesini yok sayanlara en güzel cevabı yine İstanbul halkı 23 Haziran Pazar günü Ekrem İmamoğlu'nu tekrar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçerek verecekler." şeklinde konuştu.

CHP AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDEN OTOBÜSLER KALDIRILACAK

"23 Haziran 2019 Pazar günü İstanbul ilinde yapılacak olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde, İstanbul ilinde ikamet edip ancak şu anda Afyonkarahisar da olan ve oy kullanacak hemşehrilerimiz için otobüsler kaldırılacaktır." diyen Köksal, "Afyonkarahisarımızın merkez dahil tüm ilçe belde ve köylerinde bulunan ancak İstanbul'da ikamet edip şu anda Afyonkarahisar da olan ve oy kullanacak tüm hemşehrilerimiz için 22 Haziran Cumartesi günü saat 23:00'da Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı önünden otobüsler kaldırılacaktır. Her Şey Çok Güzel Olacak" ifadelerini kullandı.

Haber okunma sayısı: 157

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR