CACTUS

20 Haziran 2019 Perşembe

Adamdaki egoya bak sen!

adamdaki-egoya-bak-sen

AK Parti Afyonkarahisar İl başkanlığından basın mensuplarına gönderilen mailde İl Başkanı Hüseyin Sezen’den övgüyle söz edildi.
11 Ekim 2018 Perşembe 20:34

Gönderilen haber metninde “Sezen Afyonkarahisar halkının takdirini topluyor” başlığı atıldı. Devamında ise İl Başkanı Sezen’in ağzından “Afyonkarahisar’ı hemşerilerimizle birlikte yönetiyoruz” ifadesi konduruldu.

Oysaki 'basit bir ziyaret haberi'ni okuyan vatandaşlar ise kendilerini “adamdaki egoya bak” demekten alıkoyamadılar. “Afyonkarahisar’ı sen mi yönetiyorsun Vali mi yönetiyor?” diye sormadan edemeyen vatandaşlar, “Kendisi sanırız AK Parti İl Başkanlığı ile yetinmiyor. Vali beyin, Milletvekillerinin ve mülki amirlerin yerine koyarak memleketi yönettiğini zannediyor. Belki de vekillik ya da belediye başkanlığı düşünüyordur. Onun için böylesine kendisini övdüren haberler göndertiyordur” dediler.

AK Parti İl Başkanlığından basın mensuplarına gönderilen haber şöyle:

Sezen Afyonkarahisar halkının takdirini topluyorAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaşları makamında kabul ederek tek tek dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Afyonkarahisar’ı hemşerilerimizle birlikte yönetiyoruz, yönetmeye de devam edeceğiz. AK Parti kadroları olarak halkımızın emrinde ve hizmetindeyiz” dedi.

Göreve başladığı 24 Temmuz’dan bugüne kadar temposuyla Afyonkarahisar halkının takdirini toplayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, mesaisinin büyük bir kısmını il teşkilatında geçiriyor.Hem vatandaşlarla hem de sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya gelen Sezen, talep ve önerileri dinliyor. Son olarak Afyonkarahisar ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Gürsan, Musiki Eğitim Merkezi Mehteran Takımı Mehterbaşı Yusuf Akgün ve vatandaşlar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundular.

“HER VATANDAŞIMIZI DİNLİYOR VE SORUNUNU ÇÖZÜMLEME GAYRETİ İÇİNDE OLUYORUM”

Ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada önemli bir sorumluluk altında olduğunu ifade eden Başkan Sezen “Bir yandan 30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürürken bir yandan da partimiz ve Afyonkarahisar'a hizmet etmenin yarışı ve gayreti içerisindeyiz. Biz,tabiri caizse zamanla yarışıyoruz.  Dün nerede olduğumuzu unutmadığımız gibi, bugün buralardaki bulunuş nedenlerimizin de farkındayız. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tercihleri ile oturmuş olduğumuz bu makamda bizlerin vatandaşlardan zerre kadar bir farkı yok. Biz halkımıza değer veriyoruz ve önemsiyoruz. Bu nedenle her gün il başkanlığımız da nöbetçi İl Başkan Yardımcısı bulunuyor ve vatandaşlarımızın taleplerini, önerilerini dinliyorlar. Bu çok önemli. Halkımız bize ne diyorsa dediği şeyi gerekli yerlere iletiyor ve gereğini yapıyoruz. 16 yıldır iktidar olmamızın özeti de işte budur. Biz halkla iç içeyiz. Ben her vatandaşımızlasürekli yüz yüze görüşme yapıyorum.Tek tek dinliyor ve sorununu çözümleme gayreti içerisinde oluyorum. Kapımız herkese sonuna kadar açıktır. Afyonkarahisar’ı hemşerilerimizle birlikte yönetiyoruz, yönetmeye de devam edeceğiz.AK Parti kadroları olarak halkımızın emrinde ve hizmetindeyiz” dedi. 

  Haber okunma sayısı: 333

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bu-secim-adalet-hukuk-ve-hak-secimidir

Bu seçim adalet, hukuk ve hak seçimidir

18 Haziran 2019 Salı 22:13
mustafa-col-istanbulda

Mustafa Çöl İstanbul’da

18 Haziran 2019 Salı 19:51
afyonun-tum-siyasetcileri-istanbulda

Afyon’un tüm siyasetçileri İstanbul’da

17 Haziran 2019 Pazartesi 22:16
-ak-parti-2-kisiyi-ihrac-etti

AK Parti 2 kişiyi ihraç etti

17 Haziran 2019 Pazartesi 21:55
torpilli-atamayi-kim-istedi

Torpilli atamayı kim istedi?

11 Haziran 2019 Salı 23:46

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR