AK PARTİ

22 Mart 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Aday gösterilmeyenler şükür namazı kılsın

aday-gosterilmeyenler-sukur-namazi-kilsin

Kanal 3’te Mehmet Emin Güzbey’in sorularına canlı yayında cevaplandıran AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya açıklamalarda bulundu.
02 Ocak 2019 Çarşamba 21:35

Aday gösterilmeyenlerin üzülmemeleri gerektiğini söyleyen Özkaya, ‘Böyle durumda olan arkadaşlar şükür namazı kılsınlar, görevimi layıkıyla yaptım, emaneti teslim ettim diye’ dedi.

AK Partinin Afyon Merkezde yaptırdığı anketlerde Aday Mehmet Zeybek ile ilgili sonucun kötü olduğu, bu nedenle MHP ile birleşileceği ve her iki adayında geri çekilerek başka bir aday konulacağına ilişkin dedikodular ile ilgili konuşan Özkaya, ‘Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Seçimler ile ilgili Komisyonun Başkanı Mehmet Özhaseki Bey ile buraya gelmeden önce görüştüm. Kesinlikle böyle bir şeyin olmadığını, olamayacağını söyledi. Zaten Devlet Bey’de yaptığı açıklamada Büyükşehirler haricinde her hangi bir ittifakın söz konusu olmadığını açıklamıştı. Merkezde MHP ile bir ittifak olmayacak, adayımızda Mehmet Zeybek’tir, değişmeyecektir. Seçimi kazanmamız hususunda en ufak bir endişemizde yok’ dedi.

 Haber okunma sayısı: 347

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR