Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Afyon’dan Ekrem İmamoğlu'na bağış

afyondan-ekrem-imamogluna-bagis

23 Haziran'da yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi çoğunluğunu CHP'lilerin oluşturduğu bir grup vatandaş, Ekrem İmamoğlu'na destek olmak amacıyla toplu bağışta bulundu.
23 Mayıs 2019 Perşembe 22:55

Grup adına açıklama yapan CHP eski İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan, “17 yıldan beri ülkeyi yöneten iktidarın ülkeyi getirdiği nokta bellidir. Milletin kuru soğan için bile kuyruklara girdiği, işsizliğin Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdığı, ekonomik sıkıntılar nedeniyle fabrikaların kapandığı, esnafın kepenk kapattığı, milletin adeta kan ağladığı dönemdeyiz. Bütün olumsuz şartlara rağmen birinci önceliği ekonomi olması gereken iktidar, kendi menfaati için YSK'ya emir verip, İmamoğlu'nun kazandığı İstanbul seçimlerini yeniletmektedir. 23 Haziranda yapılacak olan seçim sadece bir Belediye Başkanlığı seçimi değildir” dedi.  

HZ. İBRAHİM'E SU TAŞIYAN KARINCA MİSALİ

Demirkırkan şunları söyledi: “İktidar seçimi ülkemizdeki demokrasinin devamı için yapılacak bir referanduma dönüştürmüştür. Biz de dostlarımızla birlikte demokrasi adına, hakkın yerine bulması adına, seçmen iradesine yönelik büyük haksızlığın düzeltilmesi adına, doğrunun, dürüstün yeniden kazanması adına demokrasinin ve halkın yanında yer alan Ekrem İmamoğlu'na maddi ve manevi desteklerimizi sunmak için buradayız. Yaptığımız yardımlar belki çok büyük miktarlarda değil ancak Hz. İbrahim'e su taşıyan karınca misali tarafımız belli olsun istiyoruz. Kazanan biz olacağız, kazanan milletimiz olacak. Hep birlikte 'Herşey çok güzel olacak diye' haykırıyoruz.” 


Haber okunma sayısı: 397

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR