CACTUS YENİ

15 Ekim 2019 Salı

Afyon’un tüm siyasetçileri İstanbul’da

afyonun-tum-siyasetcileri-istanbulda

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti Genel Merkezi'nin talimatı ile İstanbul'da sahaya iniyor.
17 Haziran 2019 Pazartesi 22:16

23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için geri sayım başladı. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de AK Parti Genel merkezinin talimatları doğrultusunda İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İstanbul’da sahaya iniyor.

STK’LARIN TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞECEK

İstanbul’da yaşayan 60 bin Afyonkarahisarlı seçmen ile tek tek görüşecek olan Sezen, gece gündüz demeden AK Parti’nin belediye başkan adayı Binali Yıldırım'ın seçilmesi için kurmay ekibiyle çalışma yapacak. Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileriyle de görüşmeler yapacak Sezen'in Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu (MADEF) ve MADEF’e bağlı dernekler üzerinde yoğun bir saha çalışması yapması bekleniyor.

“60 BİN HEMŞEHRİMİZLE GÖRÜŞECEĞİZ”

İstanbul ziyareti öncesi bir açıklama yapan Sezen, “İstanbul Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım için Pazartesi’den itibaren Genel Merkezimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda sahaya iniyoruz. Pazartesi başlayacağımız çalışmalara seçime kadar devam edeceğiz.Seçimlerde saha ile birlikte seçimde de görev alarak vazifemizi yerine getireceğiz.Adayımız Binali Yıldırım'ıinşallah İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. İstanbul'da yaklaşık 60 bin hemşehrimiz var.Burada ikamet eden hemşerilerimizle tek tek görüşüp desteklerini isteyeceğiz. Şu anda milletvekillerimiz orada saha çalışmalarını sürdürüyor. Belediye başkanlarımız da şu anda orada bir çalışma içerisinde saha çalışmalarına devam ediyorlar.İnşallah İstanbulseçimleirni kazanarak ilimize döneceğiz” dedi. Haber okunma sayısı: 146

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR