istek okulları

17 Şubat 2020 Pazartesi

AK Gençlerden 18. yaş günü sürprizi

ak-genclerden-18-yas-gunu-surprizi

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları teşkilatı, 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan gençlerin 18. Yaş günlerinde doğum günü sürprizi için kapılarını çaldı.
15 Ağustos 2019 Perşembe 20:57

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Afyonkarahisar il ve ilçelerinde AK Parti’nin kurulduğu yıl aynı gün doğan gençlerin “Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18’’ sloganıyla doğum günlerini kutlandı.

“HEDEFİMİZ MİLLİ VE MANEVİ

DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN BİR GENÇLİK”

Afyonkarahisarlı gençleri tek çatı altında toplamayı hedeflediklerini söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir gençlik için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Hedefimiz ülkesine, inancına ve kültürüne sahip çıkan gençlere yarınlarımızı emanet etmektir” dedi.

“MAHCUP OLMAYACAĞIZ”

Karahan sözlerini, “AK Parti gençlerden aldığı enerji ve güçle insanı yaşat ki devlet yaşasın diyerek reform üzerine reform yaptı. AK Parti, tarihi yatırımlara imza attı ve biz gençlere güvenerek dünya beşten diyerek küresel adaletsizliğe karşı geldi. AK Parti bize güvendiği için 2071 vizyonunu bize emanet etti. Biz de Allah’ın izni ile bu güveni ve bu emanetleri boşa çıkarmayacak ve Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, bu aziz millete mahcup olmamak adına ülkemizi daha ileri seviyeye taşımak adına çalışacağız” ifadeleri ile noktaladı. 


Haber okunma sayısı: 119

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR