istek okulları

26 Şubat 2020 Çarşamba

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sandıklı’da

ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-sandiklida

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Sandıklı ilçesinde incelemelerde bulundu.
05 Ocak 2020 Pazar 15:45

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ak Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Ak Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Ak Parti Ege Bölge Koordinatörü Kurtcan Çelebi ile Afyonkarahisar Ak Parti Kadın ve Gençlik Kollarından oluşan heyet Sandıklı İlçesini ziyaret ettiler.

Sandıklı heyeti ve vatandaşlar tarafından karşılanan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, vatandaşlar ve partililer ile selamlaşarak Sandıklı Belediyesi Sosyal Tesisleri Kent Park’da partililere seslendi. Konuşmaların ardından Sandıklı Belediyesi’ne geçen heyet, Başkan Mustafa Çöl’den Sandıklı ile ilgili bir brifing aldı.

Programın sonunda Sandıklı Belediyesi anı defterini dolduran Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir; “Değerli Sandıklı Belediye Başkanım, 150. Yılını kutlamakta olan bu kadim belediyemizde, Başkanın ve ekibinin çalışmalarını büyük bir memnuniyetle dinledim. Ufku ve heyecanı ile bu kadim ilçeye çok daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Sandıklılı hemşehrilerimiz bu güzide ilçemize sahip çıkacak ve ülkemizin bu cennet köşesi, tüm Türkiye’nin yıldızı olmaya devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

Bir sonraki Sandıklı ziyaretinde ilçede bulunan termal kaplıcalarına gidilmesi sözü verilen ziyaret, Başkan Mustafa Çöl’ün heyeti uğurlaması ile son buldu.

 


Haber okunma sayısı: 81

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR