AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

AK Parti Milletvekilleri kayıtlarını yaptırdı

ak-parti-milletvekilleri-kayitlarini-yaptirdi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, mazbatalarını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) gelerek kayıtlarını yaptırdılar.
03 Temmuz 2018 Salı 17:00

24 Haziran seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’dan Milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kayıtlarını yaptırdılar. Bakan Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, kayıt sonrası meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına teşekkür ettiler.

“AFYONKARAHİSAR’A HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kayıt töreninde ilk kaydı Bakan Veysel Eroğlu yaptı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’de kayıtlarını yaptırarak 27. Dönem Milletvekili oldular. Yurdunuseven ilk kez milletvekili olduğu için rozetini eşi Elif Yurdunuseven taktı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de birer konuşma yaparak, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

“AFYONKARAHİSAR YÜZDE 70 DESTEK VERDİ”

Milletvekilleri, kendilerini takip eden gazetecilere lokum, kaymaklı ekmek kadayıfı ve kabak tatlısı ikram etti. Gazetecilere açıklama yapan Bakan Eroğlu, "Afyonkarahisar milletvekilleri olarak milletin hizmetindeyiz. Afyonkarahisar bu dönem çok başarılı oldu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaklaşık yüzde 70 oranında destek verdi” dedi. SEZEN: GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen de, Bakan Eroğlu, Milletvekilleri Özkaya ve Yurdunuseven’e başarılar diledi. 24 Haziran seçimlerinin Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyen Başkan Sezen, “Partimizde Milletvekili seçilen Bakanımız Veysel Eroğlu başta olmak üzere Ali bey ve İbrahim beye görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi. Haber okunma sayısı: 393

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR