AK PARTİ

23 Şubat 2019 Cumartesi

Fatih Çetinkaya

AK Parti seçim sonuçlarını coşkuyla kutladı

ak-parti-secim-sonuclarini-coskuyla-kutladi

Dün akşam Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarının netleşmeye başlamasıyla birlikte AK Partili vatandaşlar sokaklara döküldü.
25 Haziran 2018 Pazartesi 21:44

 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarına göre Afyonkarahisar’da AK Parti 3, CHP 1, MHP 1 ve İYİ Parti 1 şeklinde milletvekili çıkardı.

AK Parti’den Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, CHP’den Burcu Köksal, MHP’den Mehmet Taytak ve İYİ Parti’den Gültekin Uysal meclise gitmeye hak kazandı.

Dün akşam saatlerinde tüm Türkiye ile birlikte Afyonkarahisar’da seçim sonuçlarına kilitlendi. Sandıkların açılıp sonuçların netleşmeye başlamasıyla birlikte AK Partililer sokaklara döküldü.

Hava fişek gösterilerinin yapıldığı kutlamalarda araçlarıyla caddeleri dolaşan AK Partililer gece geç saatlere kadar kutlama yaptı. Afyonkarahisar’da vatandaşlar “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atarak kornalar eşliğinde konvoy yaptı.

Ak Partili Milletvekili Adayları ve Ak Parti Teşkilatı Cumhuriyet Meydanında toplanan partililere hitap edildi.Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, seçim sonuçlarının netleşmesinden sonra Anıtpark önünde toplanan coşkulu kalabalığa seslendi ve Afyonkarahisar halkına teşekkür etti.

Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar milletin ve ümmetin umudu Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığını bugün bir kez daha gösterdi. Teşekkürler Afyonkarahisar” dedi.

Haber okunma sayısı: 280

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR