Triovista, İstek

04 Temmuz 2020 Cumartesi

AK Parti’de video konferanslı teşkilat bayramlaşması

ak-partide-video-konferansli-teskilat-bayramlasmasi-

AK Parti’de her yıl Taş Medrese’de düzenlenen teşkilat bayramlaşması bu yıl koronavirüs nedeniyle video konferans yoluyla gerçekleşti. Burada konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen teşkilat mensuplarının bayramlarını kutlayarak Türkiye’nin koronavirüs sonrası şahlanışa kalkacağını ifade etti.
27 Mayıs 2020 Çarşamba 21:24

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle teşkilat bayramlaşması düzenledi.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE TAŞ MEDRESE

YERİNE VİDEO KONFERANS DÜZENLENDİ

Her bayram Gedik Ahmet Paşa Medresesi (Taş Medrese) bahçesinde gerçekleşen teşkilat bayramlaşması bu kez koronavirüs nedeniyle video konferans yoluyla yapıldı. Programa, İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, Kadın ve Gençlik kolları başkanları ve yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri ve milletvekilleri katıldı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, teşkilat mensupları, belediye başkanları ve il genel meclis üyelerinin bayramını video konferans yoluyla kutladı. Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da video konferans yoluyla birer konuşma yaparak teşkilat mensuplarının bayramlarını kutladı. “HASSASİYETLERE RİAYET EDERSEK ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKARIZ”

Burada konuşan Başkan Sezen, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi; Salgın sonrası siyasi ve ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada, Türkiye’nin gücü, zenginliği, refahı çok daha yükseklere taşınacaktır. Bu süreçte hep birlikte toplum olarak dikkatli davranır, kurallara uyar ve birtakım hassasiyetlere riayet edersek alnımızın akıyla çıkmamız mümkündür. Salgın dönemi gösterdi ki, çok güçlü denilen ülkeler içe kapandılar ve ellerindeki sınırlı imkânlara sıkı sıkıya sarıldılar. Oysa Türkiye kendi ihtiyaçları ile birlikte dünyanın en güçlü denilen ülkeleri ve onların yanında dost ve kardeş birçok ülkeye yardım elimizi uzattık” dedi.

SOSYAL KORUMA KALKANI KAPSAMINDA 73 MİLYON LİRA DESTEK

Sezen konuşmasında, “Afyonkarahisar’da da sosyal destek programı kapsamında hane başına bin lira olmak üzere 45 bin 721 haneye 45 milyon 721 bin lira destek verdik. Kısa çalışma ödeneği kapsamında da 14 bin 017 çalışana 21 milyon 057 bin 552 lira destek verdik. Nakdi ücret desteği kapsamında da 4 bin 468 kişiye 2 milyon 241 bin 523 lira destek verdik. İşsizlik ödeneği kapsamında da 3 bin 942 kişiye 4 milyon 429 bin 308 lira destek sağladık. Toplamda 73 milyon 449 bin 384 lira destek verdik. Burada belediyelerimiz de ciddi anlamda vatandaşlarımıza destek sağladı” ifadelerine yer verdi.

    Haber okunma sayısı: 562

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR