CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Atatürk maskesi takmış rantçılar!

ataturk-maskesi-takmis-rantcilar

CHP eski İl Başkanı Savaş Erdoğan, “Şimdilerde içimizde yanlış yapan, ideolojimizden, devrim ve ilkelerimizden sapanlar olabilir! Rantçı ve çıkarcı bir zihniyetin esareti altına girmiş lakin farkında olmayabilirler” dedi.
20 Nisan 2019 Cumartesi 20:47

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, düzenlediği basın toplantısı ile eski il başkanları Kemal Demirkırkan ve Savaş Erdoğan hakkında ciddi ithamlarda bulunmuş, parti aleyhine çalıştıklarını iddia etmişti.

Bu durum ise, “seçimin ardından parti içi hesaplaşma başladı” yorumlarına neden olmuştu. Sosyal paylaşım sitesi hesabından açıklama yapan eski İl Başkanı Savaş Erdoğan, “Esas olan kişiler değil, partimizdir” dedi.

CHP eski İl Başkanı Savaş Erdoğan şunları söyledi.

HİÇ KİMSE SOL YANINI KARARTMASIN!

Biz CHP olarak büyük bir aileyiz. Şimdilerde içimizde yanlış yapan, ideolojimizden, devrim ve ilkelerimizden sapanlar olabilir! Rantçı ve çıkarcı bir zihniyetin esareti altına girmiş lakin farkında olmayabilirler. Ama unutmamalıyız ki, onlar da bizim partililerimiz ve üyelerimizdir.Hata da yapsalar, partimizin kazanımları olan insanlardır.

GERÇEK CHP'Lİ OLAN YOLDAŞLARA BÜYÜK GÖREV DÜŞMEKTEDİR!!

Partimizin kültürü olan, demokrasiyi özümsemiş ve yaşam biçimi olarak kabul etmiş parti neferlerinin yapması gereken; Yapılan yanlışların etkisi altında kalmayıp; kine kinle, nefrete nefretle, iftiraya iftirayla yaklaşmak değil, onların yaptığı davranışları bizim düzeltmemiz gerekir ve onlara gerçek partili olmayı öğretmek, ilkelerimizi ve kuruluş felsefemizi hatırlatmanın bizim görevimiz olduğunu düşünüp öyle hareket etmelidirler!

ATATÜRK MASKESİ TAKMIŞ RANTÇILAR!

Ve onları kazanmaya çalışmalıyız. Çünkü esas olan kişiler değil, partimizdir. Partimizi büyütmek ve yıpranmamasını sağlamak başlıca görevimizdir. İşte ancak böyle yaparsan Atatürk maskesi takmış rantçılarla mücadele edebiliriz. Elbette bize yapılan haksız eleştirileri de yanlış bilgileri de düzeltmek adına açıklamamız olacak.” 

Haber okunma sayısı: 160

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54