AK PARTİ

23 Şubat 2019 Cumartesi

Fatih Çetinkaya

Bakan Eroğlu, ‘mesajı aldık’ dedi

bakan-eroglu-mesaji-aldik-dedi

Seçimde verilen destek için vatandaşlara teşekkür eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’daki seçim neticesinin kendilerine verdiği mesajın ‘Afyonkarahisar’a minnet, vatanımıza hizmet’ olduğunu vurguladı.
25 Haziran 2018 Pazartesi 21:13

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Türkiye’nin kazandığını ifade ederek “Türkiye gibi Afyonkarahisar da istikrardan yana duruş sergiledi ve AK Parti’ye her zaman olduğu gibi büyük bir teveccüh gösterdi. Gösterilen teveccühten dolayı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

“SEÇİMLERİ ÜLKEMİZ KAZANDI”

Seçimi bütün milletimizin ve demokrasinin kazandığını söyleyen Prof. Dr. Eroğlu, “Ülkemiz genelinde yüzde 87’ye, Afyonkarahisar’da yüzde 91’e varan katılım oranıyla Dünyaya da demokrasi dersi verilen bu seçimde kazanan kardeşliktir, Afyonkarahisar’ımızdır. Oy veren vermeyen herkes için kazanan ülkemizdir. Seçim neticesi ortaya çıkan irade halkımızın yönetime ortak olmasının, bizzat kendisini yetkilendirmesinin demokratik yolu ve aracıdır. O sebeple yapılan seçimin tek bir galibi vardır, o da Türkiye’dir.

Ayrım yapmadan herkes için çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bütün vatandaşlarımızla kardeşiz, hep birlikte Türkiye’yiz. Büyük hedeflere doğru bütün hemşerilerimizle birlikte yol almak için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da durmadan çabalamaya devam edeceğiz” dedi.“BÜTÜN HEMŞEHRİLERİME ŞÜKRANLARIMI İLETİYORUM”

Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Bize oy veren ve vermeyen bütün Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızı bağrımıza basıyoruz. Onlar bizim canımızdır, hepsinin gönlümüzde apayrı bir yeri vardır. Afyonkarahisar’da ilçe ve belde ayırmadan halkımızla bir araya gelerek analarımızın, babalarımızın, ninelerimizin hayır dualarını aldık. Seçim neticesi açıklanınca gördük ki sevgili hemşerilerimizin teveccühüne nail olmuşuz. İstikrarın sürmesine, Türkiye’nin daha da güçlenerek büyümesine destek veren bütün Afyonkarahisarlılara şükranlarımı iletiyorum. Bu seçimi Afyonkarahisar’da bütün hemşerilerim kazanmıştır.”

“DURMAK YOK AFYONKARAHİSAR’A HİZMET İÇİN DEVAM”

Afyonkarahisar’daki seçim neticesinin kendilerine verdiği mesajın ‘Afyonkarahisar’a minnet, vatanımıza hizmet’ olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Seçimi geride bırakmış olmakla, artık geleceğe bakmamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele vermemiz, halkımızın bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmamız gerekir. Bilgiyi, aklı, siyaset ahlakının temel ilkelerini, hukuku, hukukun üstünlüğünü rehber alarak, birlik olma iradesini yani sevgiyi, saygıyı ve dayanışma ruhunu öne çıkararak, sabır, cesaret ve kararlılık içinde çok çalışarak, bugüne kadar yaptıklarımızı daha iyi yapmamız, böylece oluşturacağımız sinerji ile Afyonkarahisar’ı ve ülkemizi daha ileri bir konuma getirmemiz gerekir. Bütün bunları hep birlikte yapacağımıza olan inancımla, bizlerden desteklerini esirgemeyen bütün Afyonkarahisarlılara ve yurt dışındaki kardeşlerimize, el ele gönül gönüle vererek çalıştığımız teşkilatımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, ayrıca seçim güvenliğini sağlayan emniyet güçlerine ve seçim süreci boyunca bizleri takip eden Afyonkarahisar’ın cefakar basın mensuplarına ilgileri için teşekkür eder, sevgi ve saygılar sunarım” diye konuştu. Haber okunma sayısı: 377

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR