Triovista, İstek

09 Temmuz 2020 Perşembe

Başkan Karaman, 15 yıldır yapılmayanı yaptı

baskan-karaman-15-yildir-yapilmayani-yapti

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, 31 Martta yapılan yerel seçimler öncesi vatandaşa verdiği sözleri yerine getiriyor.
21 Temmuz 2019 Pazar 20:51

31 Martta yapılan yerel seçimlerin ardından çalışmalarına hızlı başlayan ve halkın gönlünü kazanan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, 15 yıldır yapılamayan Öğretmenler Mahallesi ve eski Cezaevi yoluna altyapı çalışmalarına başladı. Altyapı çalışmalarının ardından parke taşı döşemesine hız veren Başkan Karaman, yıllardır br türlü yapılamayan Öğretmenler Mahallesi ve eski Cezaevi yolu yapım işinin kendisine nasip olduğunu söyledi. Karaman, “Vatandaşlarımızın yıllardır beklediği hizmetlere dur durak bilmeden devam edeceğiz. Mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

15 yıldır Öğretmenler Mahallesi ve eski Cezaevi yoluna her gelen Belediye Başkanının çalışma yapmadığına dikkat çeken Öğretmen Mahallesi ve Eski Cezaevi yolunda oturan vatandaşlar, “Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın göreve gelmesi ile birlikte kendisine bir ziyaret gerçekleştirdik ve mahallede yaşanan sıkıntımızı aktardık. Kendiside en kısa sürede çalışmaların başlanacağının sözünü verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz, en kısa sürede sıkıntımıza duyarlı davrandı ve çalışmalara başladı. Artık kışın çamurdan, yazın tozdan kurdultuk. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.

YENİ KANALİZASYON HATTINA BAŞLANDISinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karama, “Yeni Devlet Hastanesi, Ali Çetinkaya Mahallesi ile Öğretmenler Mahallesindeki yağmur suyu baskınlarına karşı başlattığımız bin 800 metre uzunluğundaki yeni kanalizasyon hattı çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsu” dedi.

SİNANPAŞA İÇİN EYLEM PLANI HAZIRLADIK

Sinanpaşa İlçesinde yapılacak çok işlerin olduğunu belirten Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Sinanpaşa İlçesi için ilk 1 yıllık, 3 yıllık ve 5 yıllık bir eylem planı hazırladık. Henüz daha Belediye Başkanlığımızın 4’üncü ayında vatandaşlarımızın özlemle beklediği çalışmaları yaptık. Bunların başında İlçemizde bulunan Aile Kabristanlığının içinde ve yeni duvar çalışmalarıdır. Hemen ardından Belediye Hamamına dış cephe kaplaması yaparak içerisine tadilat gerçekleştirdik” diye konuştu.

İLÇEMİZİ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

“Yeni Cenaze Nakil Aracı yaptırarak vatandaşımızın hizmetine sunduk” diyen Başkan Karaman, “Ayrıca arazi yollarını genişleterek vatandaşlarımızın yaz aylarında tarla ve bahçelerine gitmelerini istedik. Tabiki bu çalışmalarımızı yerine getirirken vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinledik. Şuanda çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah Sinanpaşa İlçemizi güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.

MUHTARLAR İLE İKİNCİ KEZ BİARAYA GELDİK

Sinanpaşa Belediyesi olarak ilçenin sorunlarını daha yakından hakim olabilmek için mahalle muhtarları ile 2’inci kez biraraya geldiğini belirten Başkan Karaman, “Göreve geldiğimiz günden buyana yaptıklarımızı bundan sonra yapacaklarımızı değerlendirdik karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk bu güzel buluşmaya iştirak eden değerli muhtarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

SİNANPAŞA OVASINI ŞAHA KALDIRACAĞIZ

Belediye Başkanı Erdal Karaman, sözlerine şöyle devam etti; “Belediyemiz öncülüğünde birlik ve beraberliğin ilk buluşmasını gerçekleştirdik. İlçemiz, beldelerimiz ve köylerimizdeki sorunları yapılacak yatırımları ele aldık. Sinanpaşa Ovasını şaha kaldırmak için Belediye Başkanlarımızla  birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Sinanpaşa Ovasını Afyonkarahisarın parlayan yıldızı haline getireceğiz” dedi. 


Haber okunma sayısı: 1547

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR