istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Başkan Sezen’den vefa plaketi

baskan-sezenden-vefa-plaketi

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne görev yapmış ve hizmet vermiş olan partilileri tek tek ziyaret etti. Her biri için özel plaket sunan Sezen, partinin kuruluşundan bugüne hizmet verenler için “Partimizin şehrimizdeki hafızası ve hazineleri, “AK Parti onların gençlik yıllarıdır” ifadelerini kullandı.
27 Kasım 2019 Çarşamba 23:04

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde İl Başkan Yardımcıları, Abdil Tıkır, Ali Akçasu, Hüseyin Menteş, Mustafa Kocaşaban Mehmet Siper ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Siper ile birlikte AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar hizmet veren partilileri ziyaret etti, plaket sundu.

“TEŞKİLATIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ”

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, işadamı İsmail Genelioğlu ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Karacak’ı ziyaret eden Sezen, Üzerinde “Birlik, dirlik ve kardeşlik için yeniden yıllara düşme vakti. AK davaya şimdiye kadar vermiş olduğunuz ve bundan sonra vereceğiniz katkılardan dolayı teşkilatımız ve Afyonkarahisar adına teşekkür ederiz” yazılı plaketleri takdim etti. Daha sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

“AK PARTİ ONLARIN GENÇLİK YILLARIDIR”Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Sezen, “2002 yılında şehrimizde kurulan AK Parti Burhanettin Beyin, Hüseyin Beyin, İsmail beyin gençlik yılları, AK Parti saçınızda ki siyahlara ak düşen aklar, AK Parti onların evladı, AK Parti hepimizin davası, AK Parti ümmetin davasıdır. AK Parti kardeşliğin adıdır. AK Parti 1400 yıllık davanın vücut bulmuş halidir. Kadınıyla erkeği ile, genciyle yaşlısıyla, 82 milyonun partisi olan AK Parti büyük Türkiye yolunda verilen mücadelenin adıdır. Yunus Emre’nin dediği gibi; ‘Her şeyden iyisi bir gönüle girmektir’ düşüncesi ile şehrimizde kurulan AK Parti’ye 18 yıldır hizmet veren büyüklerimizi ziyaret ederek dualarını aldık. AK Parti’nin siyaset hamurunda vefa vardır. Partimizin şehrimizdeki hazineleri olan ve hafızasını diri tutan partililerimizi ziyaret ederek gönüllerini alıyor, unutulmadıklarını ve hiçbir zaman da unutulmayacaklarını ifade ediyoruz. Millet iradesinden başka hiçbir güç tanımayan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan vefanın en büyük örneğidir” dedi.

“BİZ AZİZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE YER ETMİŞ BİR VİCDAN PARTİSİDİR”

Sezen açıklamasında, “AK Parti, aziz milletimize vefa gösteren, toplumun hiçbir kesimini ötekileştirmeden, topyekûn tüm Anadolu'yu kucaklayan bir siyasi anlayışın adıdır. Biz gücümüzü davamıza olan inancımızdan ve bununda ötesinde insan varlığımızdan, davaya gönül vermiş neferlerimizden alıyoruz. AK Parti’ye gönül vermiş herhangi bir kademede görev almış olanları ziyaret ederek gönüllerini alıyoruz. AK davanın temelinde ülkesevdası, karşılıklı saygı, devlet ve millet bekası bulunuyor. Biz sadece siyasi bir kurum değiliz. Evlerde, köylerde, ilçelerde, şehirlerde aziz milletimizin gönlünde yer etmiş bir vicdan partisidir. AK Parti’nin üstlendiği görevler bugüne kadar hiçbir siyasi partinin üstlenemediği boyuttadır. Bu yüzden milyonlar bu partinin maddi icraatları ile birlikte manevi icraatlarına da kenetlenmiş vaziyettedir. Rabbim bizleri mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi


Haber okunma sayısı: 149

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR