istek okulları

30 Mayıs 2020 Cumartesi

Bayramlaşma töreninde İstanbul seçimlerine dikkat çekti

bayramlasma-toreninde-istanbul-secimlerine-dikkat-cekti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bayramın ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.
06 Haziran 2019 Perşembe 16:44

İlk olarak Taş Medrese’de düzenlenen resmi bayramlaşma programına katılan Yurdunuseven, daha sonra huzurevi, emniyet ve jandarma teşkilatlarını ziyarette bulundu. Ardından her yıl düzenlenen teşkilat bayramlaşmasına katılan Yurdunuseven, burada yaptığı konuşmasında 23 Haziran seçimlerinin çok önemli bir dönemeç olduğunu ifade etti.

“İSTANBUL'DA EŞİ DOSTU OLAN HERKESİ ARAYIN”

23 Haziran seçimlerinin önemini vurgulayan Yurdunuseven, “İstanbul'da eşi dostu olan, arkadaşı, yakını olan herkesi arayın, ziyaret edin ve kimlerin kimlerle birlikte olduğunu anlatın. AK Parti’nin karşısında olanlara baktığınızda kim kimle kol kola girdiğini anlatın.  1994'te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında başlayan bu emek zayi olmamalı. Bu emeğin zayi olmaması hizmetin devam etmesi için destek istemek zorundayız. Bu oylar sadece belediye başkan adayımız Binali Yıldırım'a gitmeyecek. Dünya mazlumlarına destek olarak gidecek. Recep Tayyip Erdoğan’a gidecek” diye konuştu.

“SULTANDAĞI VE ÇAY’DA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI”

Sultandağı ve Çay ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katılan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, vatandaşların bayramlarını kutlayarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaretlerde konuşan Yurdunuseven, “Önümüzde tekrarlanacak olan bir 23 Haziran İstanbul seçimleri var. İstanbul'da yaşayan İstanbul seçmeni olup Afyon’umuza gelen hemşehrilerimize özellikle sandığa gidip iradelerini yansıtmalarını talep ediyoruz. İnşallah 23 Haziran'da İstanbul'da Topal Dursunoğlu Binali Bey'i kazandıracağız” dedi. 


Haber okunma sayısı: 229

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR