istek okulları

17 Şubat 2020 Pazartesi

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı belde belediye başkanları bir araya geldi.
23 Ağustos 2019 Cuma 21:54

İlki Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman tarafından başlatılan Belediye Başkanları toplantısının ikincisi Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda Belediye Başkanları arasındaki birlik ve beraberliğin sağlanması, ilçe ile beldelere yapılacak olan çalışmaların istişaresi yapıldı.

TOPLANTILARIN İKİNCİSİ AKÖREN’DE

Toplantı öncesi konuşan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Geçtiğimiz ay ilkini yaptığımız Sinanpaşa İlçesi Belediye Başkanları toplantısının ikincisini Akören Belediye Başkanımız Hacı Candan’ın ev sahipliğinde yapıyoruz. Ben ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Hacı Candan’a teşekkür ediyorum” dedi.

İKTİDAR, MUHALEFET AYRIMI YOKSinanpaşa İlçesinde bulunan Belediye Başkanları arasında iktidar, muhalefet ayrımı olmadığına dikkat çeken Başkan Karaman, “Örneğin Sinanpaşa İlçesinde AK Partili, Milliyetçi Hareket Partili ve Büyük Birlik Partili Belediye Başkanlarımız ile çalışmalarımızı ve görüşmelerimizi yapıyoruz ve bu sayede Sinanpaşa İlçesini nasıl kalkındırabiliriz bunun çalışmalarını da yapmış oluyoruz” diye konuştu.

BU SAYEDE BİRLİK OLUNUYOR

Akören Belediye Başkanı Hacı Candan ise, belediye başkanları toplantısına ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti. Bu tür toplantılar sayesinde Belediye Başkanları arasındaki birlik ve beraberliğinde sağlandığını belirten Başkan Candan, “İnşallah bu tür toplantıları yaparak ilçemize, beldelerimize hatta köylerimize yapılacak olan yatırımları birlikte istişare yapacağız” diye konuştu.

BAŞKANLAR TAM KADRO

Başkanlar Toplantısına Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Kırka Belediye Başkanı Bekir Uygan, Kılıçaslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış, Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, Tınaztepe Belediye Başkanı Adem Yetişkin, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aktürk, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Süleyman Aydın ve MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Yılmaz Aksoy katıldı.


  Haber okunma sayısı: 117

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER