AK PARTİ

18 Şubat 2019 Pazartesi

Fatih Çetinkaya

Bir tek kuruşu çalınmayacak bu milletin

bir-tek-kurusu-calinmayacak-bu-milletin

Dinar’da halka seslenen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, “Bir tek kuruşu çalınmayacak bu milletin” dedi.
12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:52

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Dinar’da vatandaşlarla buluştu. Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Antalya mitinginden sonra Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesine gelerek, burada halka seslendi.

Büyük bir kalabalıkla karşılanan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Dinarlılar’dan destek istedi. Cumhuriyet meydanında yapılan mitinge ilçe belediye başkanları, milletvekilleri, milletvekili aday adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, beraberindeki CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar İl Başkanı Savaş Erdoğan, Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, Sandıklı İlçe Başkanı Murat Demir, Evciler Belediye başkanı Saim Özer ile birlikte seçim otobüsünün üzerinde konuşma yaptı.

Muharrem İnce konuşmasında şunları söyledi; “ Size bir köylü çocuğunun namusuyla söz veriyorum. Bir tek kuruşu çalınmayacak bu milletin. Malvarlığımı açıkladım herkes internetten girsin baksın Muharrem İncenin nesi var nesi yok. Hakkâri’de açıkladım en yoksul insanların olduğu yerde açıkladım 5 yıl sonra Cumhurbaşkanlığı görevi bittimi tekrar açıklayacağım. Önce milletim zenginleşecek sonra ben zenginleşeceğim siz zenginleşmeden ben zenginleşmeyeceğim. Bu millete borcum var borcum sıradan bir kamyon şoförünün oğlunu çobanlık yapmış, tarlalarda elma dibi bellemiş, ekin biçmiş bir köylü çocuğu olarak bu fakir millet her şeyi verdi bana koruma verdi, sekreter verdi, danışman verdi, diplomatik pasaport verdi, hatırı sayılır maaş verdi. Milletvekili emekli maaşı verdi. Bu fakir millet verdi. Şimdi ise bu fakir millete borcumu ödemem lazım. Oradan birisi Kıbrıs dedi. Evet, Kıbrıs elden gidiyor. Kıbrıs Akdeniz’de batmayan bir uçak gemisi. Merak etmeyin milli davaları sonuna kadar takip edeceğiz. Kararlı, etkin, başı dik bir politika uygulayacağız.” Haber okunma sayısı: 438

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

algi-yaparak-toplumu-germek-yanlis

Algı yaparak toplumu germek yanlış!

17 Şubat 2019 Pazar 19:24
afis-krizinde-magdur-edebiyati

Afiş krizinde mağdur edebiyatı!

17 Şubat 2019 Pazar 19:05
fitneciler-size-buradan-ekmek-cikmaz

Fitneciler, size buradan ekmek çıkmaz!

17 Şubat 2019 Pazar 18:28
bunlar-dortlu-cete

“Bunlar dörtlü çete!”

17 Şubat 2019 Pazar 18:21

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR