AK PARTİ

23 Şubat 2019 Cumartesi

Fatih Çetinkaya

Canser Kuzu’ya ilçelerde büyük ilgi

canser-kuzuya-ilcelerde-buyuk-ilgi

AK Parti Milletvekili aday adayı Canser Kuzu, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.
02 Mayıs 2018 Çarşamba 21:14

Sinanpaşa, Kızılören, Sandıklı, Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerimizi ziyaret eden Canser Kuzu, hem vatandaşlar tarafından hem de Ak Parti İlçe teşkilat mensupları tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

İlk olarak Sinanpaşa ilçesinde İlçe teşkilat başkanlığı tarafından düzenlenen Aday adayı tanıtım programına katılan Canser Kuzu, burada kendini tanıttı. Sık sık gittiği ilçede yüzlerce vatandaş tarafından tanınan Canser Kuzu, 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz tarihi açısından çok önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek, bu istikrarın ve güçlü bir Türkiye yolundaki atılan emin adımların kararlılıkla devamı için AK Parti ile durmak yok, yola devam dedi.

Sinanpaşa ilçesindeki aday adayı tanıtım toplantısında özellikle kadın seçmenlerden büyük destek gören Canser Kuzu, daha sonra ilçe ziyaretlerini Kızılören ilçesinde sürdürdü.

AK Parti Kızılören İlçe teşkilatını ziyaret edip, bilgi alış verişinde bulunan Canser Kuzu, AK Parti Kızılören İlçe Başkanı Mehmet Kaya ve yönetimiyle yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.İlimiz Sandıklı ilçesinde de büyük bir sevgi seli ile karşılanan Canser Kuzu ilk olarak AK Parti Sandıklı ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık ve yönetimiyle bilgi alışverişinde bulunan Canser Kuzu, Sandıklı ilçesinden partisine ve kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Sandıklı ilçesinde cadde ve sokaklarda vatandaşlarla da sohbet ederek destek isteyen Canser Kuzu, özellikle bayan seçmenler tarafından büyük ilgi gördü.

Dazkırı ve Başmakçı ilçelerinde de bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Milletvekili aday adayı Canser Kuzu, Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu ve yönetimiyle istişarelerde bulunduktan sonra İlçe Kadın Kolları yönetimiyle de bir araya geldi ve değerlendirmelerde bulundu.

Başmakçı AK parti İlçe Başkanı Ramazan Bozbaş ve ekibini de ziyaret eden Canser Kuzu, Başmakçı ilçesinden kendisine büyük destek aldı.

Evciler ilçesinde de büyük bir sevgiyle karşılanan Canser Kuzu, A K Parti Evciler İlçe Başkanımız Şener Çalışan ve ekibiyle ayrı ayrı görüşmeler yaptı ve desteklerini istedi.

‘BİZ SİZİ ZATEN TANIYORUZ’

Son olarak Dinar ilçemize giden ve yoğun bir sevgi seli ile karşılanan Canser Kuzu, burada toplanan kalabalığa kendisini tanıtırken, ilçe teşkilat mensupları, “Biz zaten sizi çok iyi tanıyoruz. Defalarca ilçemize geldiniz, sorunlarımızı dinleyip çare oldunuz. Allah yolunuzu açık etsin, desteklerimiz sizin” diyerek Canser Kuzu’ya destek verdiler.

Dinar AK parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimiyle teşkilat binasında istişarelerde bulunan Canser Kuzu, ilçe kadın ve gençlik kolları mensuplarıyla da toplantılar yapıp, 24 Haziren seçimlerine yönelik yol haritası incelendi.

Gün boyunda ilçe ziyaretlerini sürdüren Canser Kuzu, akşam saatlerinde de AK parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım programına katıldı. 
Haber okunma sayısı: 1919

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR