CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

“Çobanlar Altuntaş’sız, hizmet hükümetsiz olmaz”

cobanlar-altuntassiz-hizmet-hukumetsiz-olmaz

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, yerel yönetimlerin iktidar partisinden olmasına vurgu yaptı ve Çobanlar’lı hemşerilerinin seçtiği sloganı beğendiğini söyledi.
22 Mart 2019 Cuma 18:42

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, belediye yatırımlarında hükümet vurgusu yaptı. Belediyenin özellikle bakanlıkların desteği ile yapılan yatırımlarında hükümete önemli ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Başkan Adayı Altuntaş, “Nasıl ki, Çobanlar Altuntaş’sız olmazsa, hizmetler de hükümetsiz olmaz” dedi.

Önümüzdeki 4.5 yıl daha ülkemizde seçim yok. AK Parti tek başına iktidardır diyen Çobanlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, “Her zaman söyledim, şimdi de söylüyorum. Yerel seçim sadece başkanı seçmekle olmuyor. Seçtiğiniz belediye başkanının da hükümetle iyi diyalogları olması, yardım görmesi, destek görmesi lazımdır. Biz bu anlamda, bütün milletvekillerimizden, bütün bakanlarımızdan yoğun destek sözü aldık. Daha çok hizmet, daha çok yatırım almak için hükümete ihtiyacımız var. Çobanlar sevdalısı hemşerilerimizin, bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Çobanlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş sözlerinin sonunda AK Belediyeciliği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiklerini belirterek “Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanımızın, Ustamızın ve Başkanımızın izinden gideceğiz ” dedi.  Haber okunma sayısı: 90

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54