CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Çobanlar’a 500 kişinin çalışacağı bir fabrika yapılıyor

cobanlara-500-kisinin-calisacagi-bir-fabrika-yapiliyor

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek.
17 Nisan 2019 Çarşamba 23:05

31 Mart seçimleri öncesinde AK Parti Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ın söz verdiği 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için ilk resmi görüşme yapıldı.

Çobanlar’da 6 ay içinde faaliyete geçmesi beklenen tekstil fabrikası için şirket yetkilileri ile görüşen Başkan Altuntaş, “Tekstil fabrikamız ilçemizin ikinci büyük tesisi olacak. Seçimden önce ne söz verdiysek bir bir yerine getireceğiz. Bunun en güzel örneği de  teksmtil fabrikası. Seçimden önce göreve gelir gelmez tekstil fabrikası için çalışacağız dedik ve sözümüzü yerine getiriyoruz.  Şirket yetkilileri ile fabrikanın yeri konusunda istişare ettik. Çok yakında fabrika binası için çalışmalara başlayacağız” dedi.

ÇOBANLAR’DA İŞSİZLİĞİ KÖKTEN BİTİRECEĞİZ

Çobanlar ilçesinde faaliyete geçerek 500 kişiye iş imkânı verecek fabrika sayesinde ilçede işsizliği kökten bitireceğiz diyen Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Sadece ilçemiz için değil, çevre köylerimiz ile Kocaöz, Sülümenli, Işıklar, Gebeceler hatta Bolvadin ilçemizden işsizlerin derdine çare olacağız. Bu vesile tüm sözlerimizin arkasındayız ve gönül belediyeciliğinin en güzel örneği olmak için gayret edeceğiz”  diye konuştu.

Çobanlar’da kurulacak tekstil fabrikasında büyük bir çoğunluğu kadınlardan oluşan 500 kişi istihdam edilecek. Haber okunma sayısı: 292

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54