CACTUS

26 Haziran 2019 Çarşamba

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan müjdeler

cumhurbaskani-erdogandan-mujdeler-

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Av. İbrahim Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği müjdelerle ile ilgili TBMM Genel Kurulunda bir konuşma gerçekleştirdi.
09 Ocak 2019 Çarşamba 20:34

Av. İbrahim YURDUNUSEVEN, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün yapılan grup toplantısında esnaf, kredi kartı borçları, işveren ve ihtiyaç sahiplerine ilgili olarak vermiş olduğu müjdelerle ilgili olarak konuştu.

YURDUNUSEVEN, konuşmasında şunları belirtti;

“İlk müjde düzenli sosyal yardım alan vatandaşlarımızın aylık 150 Kilowatt (kW) kadar olan yaklaşık 80 Türk Lirasını devletin ödeyecek olmasıdır. 2. Olarak ise kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız Ziraat Bankasından alacakları kredi ile mevcut borçlarını kapatıp, aylık gelirine uygun şekilde 60 aya varan vadelerle borçlarını yeniden yapılandırabileceklerdir. 3. Müjde ise esnafımıza Halkbank’tan yaklaşık 22 Milyar Liralık ciddi bir kredi kullandırılmasıdır. 4. Müjde 500 ve üzeri sayıda işçi çalıştıranlar için 3 puan olan sigorta prim desteği 5 puana yükseltilecektir.  Bu müjdelerin aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum” Haber okunma sayısı: 126

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER