Triovista, İstek

13 Ağustos 2020 Perşembe

Daima en iyisini arzuladık

daima-en-iyisini-arzuladik

AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven “Girdiğimiz bu yeni dönemde, hedefimizden sapmadan yolumuzu kesmek isteyenlere asla müsaade etmeyerek, ülkemiz ve milletimiz için daima en iyisini arzuladık” dedi.
24 Şubat 2020 Pazartesi 21:57

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Kütahya İl Koordinatörü Av. İbrahim Yurdunuseven Bolvadin ve Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Tunçbilek Beldesinin 7.Olağan Kongrelerine katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Kütahya İl Koordinatörü Av. İbrahim Yurdunuseven kongrelerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Milletimizden aldığımız güçle, milletimizin yolunu istikametimiz bilerek, hizmet aşkıyla, sahip olduğumuz inançlarımızı ve değerlerimizi korumak için yola çıktığımız günden bugüne, tüm gücümüzle içeride ve dışarıda mücadelemizi her zaman sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz. Girdiğimiz bu yeni dönemde, hedefimizden sapmadan yolumuzu kesmek isteyenlere asla müsaade etmeyerek, ülkemiz ve milletimiz için daima en iyisini arzuladık. Bu yeni dönemde de milletimizle bir olacak, ilk günkü aşkla çıktığımız yolda ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

            Öncelikle Bolvadin İlçemiz ve Koordinatörlük görevini yürüttüğümüz Kütahya/Tavşanlı İlçemize Bağlı Tunçbilek Beldemizde gerçekleştirdiğimiz kongrelere katılan herkese teşekkür ediyorum.

Alınan kararlar ile Bolvadin ilçemizde önceki dönem İlçe Teşkilat Başkanımız Ömer Dayı güven tazeleyerek görevine devam edecek, Tunçbilek Beldemizde ise teşkilatımızın kararıyla önceki dönem Belde Başkanımız İbrahim Kırmızı görevini Abdullah Taktak'a devretmesi kararı çıkmıştır. Bu kararların Teşkilatlarımıza ve Başkanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Hep söylediğimiz gibi teşkilatlarımızla ve milletimizle omuz omuza olmanın gayretinde olarak yılmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz.” 
Haber okunma sayısı: 119

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR