istek okulları

31 Mayıs 2020 Pazar

Emek hırsızlığı yapmayın

emek-hirsizligi-yapmayin

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e “Emek hırsızlığı yapmayın” dedi.
15 Mayıs 2020 Cuma 22:00

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

“Yaklaşık 3 ay önce, Saraydüzü Köyü tüzel kişiliğine ait olan çayırın, yabancı bir firmaya kiralandığını öğrenen köy sakinleri, bu kiralanmanın doğru olmadığı konusunda hemfikir olmuşlar, kiralama kararının iptal edilmesi için yardım istemek üzere, Milletvekilimiz Sayın Burcu Köksal’ı köylerine davet etmişlerdir.

Sayın Köksal, davete hemen cevap verip, merkez ilçe yönetimiyle birlikte Saraydüzü’ne giderek köylülerimizi dinlemiş, ilgili arazide bir takım incelemelerde bulunmuşlardır. Daha sonra da Saraydüzü köyüne ait çayırın kiralama kararının “iptal edilmesi” için konuyu meclise taşımış, ilgili bakanlık ve yetkililere aktarmış ve takipçisi olmuştur.

Milletvekilimiz Köksal’ın çabaları, merkez ilçe örgütümüzün ve Saraydüzü sakinlerinin desteğiyle, köye ait olan çayırın kiralanma kararı iptal edilmiştir.AKP İl Başkanı, bu kararın açıklanması üzerine, konuyla ilgili bir açıklama yaparak, “Saraydüzü halkını dinlediklerini ve taleplerini yerine getirdiklerini” söylemiştir.

İktidar Partisinin, Cumhuriyet Halk Partisinin ve CHP’li belediyelerin tüm akılcı çözüm önerilerine ve taleplerine önce karşı çıkıp, sonradan mecburen kabullenmeleri ve geç de olsa uygulamak zorunda kalmaları memnunluk vericidir. Burada da benzeri bir durum yaşanmıştır.

Ancak bir şeyin asla unutulmaması lazım; halk doğruları bilir ve asla unutmaz.” Haber okunma sayısı: 849

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR