istek okulları

25 Şubat 2020 Salı

Fatih Erbakan'a büyük bir teveccüh var

fatih-erbakana-buyuk-bir-teveccuh-var

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş, partilerinin gerek Afyonkarahisar'da gerekse Türkiye'de teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, "İktidara talibiz" dedi.
11 Ekim 2019 Cuma 18:52

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Tanıtım ve Medya Başkanı Mustafa Dağhan ve Erbakan Vakfı Kurucu İl Başkanı Cemal Karkı basın mensuplarını ziyaret ettiler.

Yeniden Refah Partisi heyeti, Kocatepe, Kadınana, Türkeli, Gazete 3 ve Odak Gazetelerini ziyaret ederek, kongre için basın mensuplarını davet etti.  

İL KONGRESİ 13 EKİM'DE"

Ziyaretlerde parti çalışmaları hakkında bilgiler veren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, "13 Ekim Pazar günü saat 13:30'da Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda il kongremizi gerçekleştireceğiz. Rahmetli Necmettin Erban hocamızın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan partimiz milli görüş çizgisinde giden tek partidir. Ülke genelinde 61 ilde kongrelerimiz tamamlandı. Afyonkarahisar dahil 10 ilin kongresi de hafta sonu yapılacak. 17 Kasım'da ise Ankara'da partinin ilk büyük kongresi gerçekleştirilecek. Genel merkez kongresi sonrası Türkiye genelinde seçimlere girmeye hak kazanmış olacağız" dedi.

"ÜYE SAYIMIZI İKİYE KATLADIK"

Afyonkarahisar'da 12 ilçede kongrelerin tamamlandığını kalan 8 ilçede de kongrelerin hızla yapılacağını kaydeden Suna, "Kongrelerimizin tamamlanmasının ardından hızlı bir şekilde yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şuan için Türkiye genelinde ve Afyonkarahisar'da üye sayımızı ikiye katladık. Vatandaşlarımız Sayın Genel Başkanımız Fatih Erbakan'a büyük bir teveccüh gösteriyorlar. Şuan ki Türkiye konjonktüründe beklentiye tek cevap verebilecek parti Yeniden Refah Partisi'dir" ifadelerini kullandı. 


Haber okunma sayısı: 257

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR