istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

İGM üyeleri Büyükkalecik’in sorunlarını yerinde gördü

igm-uyeleri-buyukkalecikin-sorunlarini-yerinde-gordu

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ve meclis üyeleri Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i ziyaret ettiler. Başkan Çelik desteklerinden dolayı Başkan Çoban’a teşekkür etti.
28 Kasım 2019 Perşembe 20:27

İl Genel Meclisi heyeti Büyükkalecik Beldesini ziyaret etti. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İl Genel Meclis Üyeleri Ferda Özaydın Ertürk, Ali Karkı, Nurettin Birliktir, Mustafa Yılmazarslan ve il özel idare birim müdürleri, ilk olarak Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Çelik, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

BAŞKAN ÇELİK TALEPLERİNİ İLETTİ

Büyükkalecik -  Afyonkarahisar yolunda bulunan Kışlacık Köprüsünün İl Özel İdaresi tarafından genişletilmesinden dolayı İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür eden Başkan Çelik, yeni yapılan köprünün kenarlarına bariyer yapılması konusunda destek istedi. 

Başkan Çelik, “İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban Beye Büyükkalecik -  Afyonkarahisar yolunda bulunan Kışlacık Köprüsünün genişletilmesiyle ilgili talebimizi iletmiştik. Bu isteğimizin ardından köprümüz hızlı bir şekilde il özel idaresi tarafından genişletilmek suretiyle yeniden yapıldı. Şimdi ise bu köprünün kenarlarına bariyer yapılması ve beldemizin yol üzerinde bulunan tehlikeli virajlarının bulunduğu kısma alternatif yeni bir yol yapılması konusunda taleplerimizi de ilettik.

Yerinde yaptığımız incelemeler sonucunda mutabık kaldık. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a ve ekibine gerek şahsım gerekse belde halkım adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.  Belde de yapılması planlanan diğer projeler yerinde incelendiği ziyarette belde halkı Başkan Çoban’a yakın ilgi ve alaka gösterdi. 
Haber okunma sayısı: 204

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR