istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

İki kutupluluğa sıkışan siyasi alan

iki-kutupluluga-sikisan-siyasi-alan

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Türkiye Demokrasiye Geçiyor, 1 Aralık’ta demokrasi perspektifimizi Türkiye ile paylaşacağız” dedi.
29 Kasım 2019 Cuma 18:05

Demokrat Parti Genişletilmiş Temsilciler Meclisi Toplantısı 1 Aralık 2019 Pazar günü saat 11.00’de Ankara Barolar Birliği Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal başkanlığında gerçekleştirilecek ve “Türkiye Demokrasiye Geçiyor” sloganı ile tanıtılan toplantıda Uysal, bir deklarasyon yayınlayacak.

ORTAK YAŞAM HAYALİNİN MERKEZİ; DEMOKRASİ VE ADALETTİR

Uysal, bu deklarasyonla ilgili “Türkiye’nin iki kutupluluğa sıkıştığı siyasi alanda iktidarın milletle kavga ettiği, ana muhalefetin kendi içine döndüğü bir kriz yaşıyor Türkiye. Kutuplara kaymış siyaset sahnesinde milletin gerçek gündemi ve sorunları konuşulamaz hale gelmiştir.

Bizler de bu noktada Türkiye’nin bütün renklerinin zenginliğimiz olduğunun farkında olarak milletimizi yeniden ortak değerleriyle bir araya getirecek bir çıkış arıyoruz.

Biz, Demokrat Parti olarak Türkiye’nin milli birliğinin, beraberliğinin, ortak yaşam hayalinin merkezinin demokrasi ve adalet olduğu kanaatindeyiz. 1 Aralık’ta demokrasi perspektifimizi, gelecekteki Türkiye hayalimizi kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu. 
Haber okunma sayısı: 176

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR