CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

İktidar tarafından korunan FETÖ’cüleri unutmayın!

iktidar-tarafindan-korunan-fetoculeri-unutmayin

CHP Milletvekili Burcu Köksal, “Bank Asya'ya kira yatırdığı için içeri atılıp da FETÖ'nün sümüklü mendilini elinde yıllarca saklayan Pensilvanya'dan icazet almadan hiç bir şey yapmayıp iktidar tarafından korunanları unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim” dedi.
10 Şubat 2019 Pazar 20:53

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal ile CHP ve İYİ Parti yöneticileri "Millet İttifakı"nın CHP Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Güner’in seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, CHP ve İYİ Parti Sinanpaşa İlçe Başkanlığı mensupları ile çok sayıda Sinanpaşalı vatandaşın katılımıyla hafta sonu “Millet İttifakı”nın CHP Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Güner’in seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

SİNANPAŞA EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETİLECEK

CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya ve “Millet İttifakı”nın CHP Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Güner’in konuşmalarının ardından söz alan Milletvekili Köksal, "Millet İttifakı'nın Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Güner'in seçim bürosunun açılışı için toplandık. 31 Mart'ta her yerde olduğu gibi Sinanpaşa'da da sandığa gideceğiz ve Sinanpaşa'yı en iyi şekilde yönetecek başkan adayımız Harun Güner'e oy vereceğiz. Sinanpaşa'lı hemşerilerimden sandığa giderken bazı şeyleri unutmamaları özellikle hatırlamalarını istiyorum. Bunlar neler; Türküm, Doğruyum Çalışkanım demekten korkup mecliste andımız oylamasında HDP ile birlikte hayır oyu verenleri ve bu oylamada çekimser kalanları unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim. Yine primini gününü tamamlamış vergisini ödemiş her türlü şartlarını tamamladığı halde emeklilik hakları ellerinden alınan emekli olmak istediklerinde kendilerine yüzde 26 zam veripte onlara devletin sırtında yük diyen, türemiş diyen, çift dikiş diyenleri unutma Sinanpaşa'lı kardeşlerim." dedi.

ZİRAAT BANKASI ÇİFTÇİ HARİÇ HERKESİ DESTEKLER HALE GELDİ

Ziraat Bankası'nın çiftçinin bankası diye kurulduğunu ancak çiftçiyi desteklemek yerine çiftçi hariç herkesi destekler hale geldiğinin önemle altını çizen Köksal, "Sandığa giderken, Ziraat Bankası'na futbol kulüplerinin borçlarını kapattırıp da çiftçinin borçlarına sırtını dönenleri, gübreye, mazota yeme, zam üstüne zam ekleyenleri çiftçiyi perişan edenleri unutma Sinanpaşa'lı kardeşlerim. Devlet kurumlardaki tabelalardaki Türkiye Cumhuriyeti ibarelerini kaldırıp terörist başı Apo'ya sayın diyenleri, şehitlere 'kelle' diyenleri, Barzani ile kol kola gezenleri, teröristleri Habur'da davulla zurnayla karşılayanları, çadır mahkemeleri kurup berat ettirenleri sandığa giderken unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim. Bank Asya'ya kira yatırdığı için içeri atılıp da FETÖ'nün sümüklü mendilini elinde yıllarca saklayan Pensilvanya'dan icazet almadan hiç bir şey yapmayıp iktidar tarafından korunanları unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim. 400 bin esnaf bunun içinde Sinanpaşa'lı esnaflarımızda var borç batığında inim inim inlerken millete küfrü eden yandaş müteahhitlerin vergi borcunu silenleri sandığa giderken unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim. Elektriğe yüzde 45 zam yapıp 300'e yakın yandaş elektrik şirketine para kazandıran öte yandan yerli ve milli olan canımız ciğerimiz Şeker Fabrikalarını, SEKA'yı Türkiye'nin Askeri Fabrikasını satanları sonra da çıkıp kameralara yerli milli nutku atanları unutma Sinanpaşa'lı hemşerilerim. Bu sebeplerden 31 Mart’ta hemşerilerimiz Harun Güner’i seçecek, Sinanpaşa'lının yüzü gülecek." ifadelerini kullandı. Haber okunma sayısı: 157

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54