CACTUS

27 Mayıs 2019 Pazartesi

“Kendisine oy vermeyen belediye çalışanlarına zulüm” iddiası

kendisine-oy-vermeyen-belediye-calisanlarina-zulum-iddiasi

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, Bağımsız Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın kendisine oy vermeyen belediye çalışanlarına zulüm yaptığı iddia edildi.
20 Nisan 2019 Cumartesi 20:33

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, bazı çalışanların birimlerinin değiştirildiği söylendi. Zulüm yapılan işçilerin AK Parti’ye oy verdiği için bu duruma maruz kaldıkları iddia edilen açıklamada şunlar kaydedildi: “Bolvadin’de Belediye çalışanlarına baskı ve zulüm yapılıyor. Bağımsız Belediye Başkanı yerel seçimlerde, kendisine karşı Ak Partiyi destekledikleri ve oy verdikleri gerekçesiyle bazı belediye çalışanlarına baskı ve zulüm yapıyor.”

“İTFAİYE ÇALIŞANI ÇÖP İŞİNE VERİLDİ”

Bir itfaiye çalışanın çöp toplama işine verildiği iddia edilen açıklamada, “Hizmet İş sendikası eski temsilcisi ve itfaiye çalışanı bir personel çöp toplama işine sürüldü ve özel takip yaptırılıyor. Üniversite mezunu muhasebe çalışanı başka bir personelde çöp toplama işinde görevlendirildi.  Aynı şekilde başka bir muhasebe çalışanı da kanalizasyon ve çöp toplama işinde çalıştırılıyor. Bütün bu baskı ve zulümler personele Ak Partiyi destekledikleri nedeniyle yapılıyor. Yapılan bu zulümlere seyirci kalmayacağız, yetkili kurumları harekete geçireceğiz” denildi. Haber okunma sayısı: 305

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER